up
ara
Erdem Aksakal

Erdem Aksakal

Evren Erarslan

Evren Erarslan

@evrenerarslan

"İşte beyaz yakalı, hem üretimde hem tüketimde etkili ama yetkisiz bir sınıf olarak icat edilmenin sancısını çekti hep."
3 beğen · 0 yorum
Evren Erarslan

Evren Erarslan

@evrenerarslan

"Çok basit bir hesapla, istatistikçiler bir ailenin gıda harcamasını hane halkı gelirinin yüzde 30'u olarak hesap ediyor. Her gün, aylık gelirinin yüzde 1'ini verebilirsin gıdaya. Her öğün bunun üçte birini. Eğer bir yemeğe verdiğinin 300 katı maaş kazanmıyorsan, o yemek sana lükstür canım ciğerim."
2 beğen · 0 yorum
Evren Erarslan

Evren Erarslan

@evrenerarslan

"Saygın bir okulu bitirip, iş dünyasında müthiş bir deha olmayı, çevreni ışığınla aydınlatmayı umuyordun ama gerçek bunun çok uzağında. Ortaokul mezunu bir patronun şirketinin, vasat bir departmanında mesainin yüzde 70'ini arzuhalciliği andıran bir uğraşıyla geçiriyorsun. İşin de o, yeteneğin de. Altın falan değil ama maalesef tek bileziğin bu. Profesyonel bir mail yazıcısın.
2 beğen · 0 yorum
Evren Erarslan

Evren Erarslan

@evrenerarslan

"Siz hesabı geçirdikçe mezeleri güzel diye neşeleniriz biz ustam. Kasaptan kilosunu 8 TL'ye alıp, 100 gramını 25'ten sattığın ciğeri överiz. Tarif sorarız."
2 beğen · 0 yorum
Evren Erarslan

Evren Erarslan

@evrenerarslan

"Birisi de çıkıp şirketine "E sen devletin işverene zorunlu kıldığı kreşi açmıyorsun, binlerce kadını bakıcı diye aslında var olmayan bir mesleği yapmaya mecbur bırakıyorsun demez. Atarını gider bakıcıya yapar. "Ay iş yapsın diye aldık, akşama kadar ya telefonda laklak, veya televizyon izliyor diye yakınır, kendisi iş yerinde akşama kadar telefonda laklak yapıp Facebook'ta gezinirken."
2 beğen · 0 yorum
Evren Erarslan

Evren Erarslan

@evrenerarslan

"Maaş zamlarının olduğu gün istediği zammı alamayıp "Burada çalışılmaz artık, bu ne ya!!! Yeter ulen, istifa ediyorum" tavırlarına girenler, önümüzdeki on yıl boyunca orada çalışmaya devam edecektir."
2 beğen · 0 yorum
Asla Yalnız Yürümeyeceksin - Tribün Hikayeleri
2016
Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları kitabının da yazarı Erdem Aksakal tarafından kaleme alınan Asla Yalnız Yürümeyeceksin - Tribün Hikayeleri kitabı Spor, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789754054596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Asla Yalnız Yürümeyeceksin - Tribün Hikayeleri isimli kitap 130 sayfadan oluşuyor. Asla Yalnız Yürümeyeceksin - Tribün Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları
2016
Asla Yalnız Yürümeyeceksin - Tribün Hikayeleri kitabının da yazarı Erdem Aksakal tarafından kaleme alınan Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ot Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059738026 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0