up
ara
Gürgen Öz

Gürgen Öz

Dünyalı

Dünyalı

@dunyaliperizan

Tarih her yerde Kerem. O kadar çok benzeşen hikaye var ki. Çünkü savaş ve istila her yerde aynı... Sadece insanlar, dinler, kültürler değişiyor, o kadar! (SF. 143)
ataç ikon Karanlık Köy
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Dünyalı

Dünyalı

@dunyaliperizan

Orasını​bilmem ama büyük bir mahalle baskısı var. Her yerde hem de. Herkes tek tip olsun istiyor bu zihniyet. Biat edilsin, kimse farklı olmasın istiyor. Biz de Osmanlı'dan kalma bir itaat kültürü var. Farklılıklarımızı, renklerimizi ortaya çıkartamadığımız sürece bu iş giderek kabusa dönecek. Herkes​ -diğerinden- korkuyor. Oysa herkes -diğerini- kabul etmeyi öğrenmeli bu toplumda. Çünkü çok fazla unsur barındırıyoruz. Bu bir zenginliktir aslında. (Sf. 82)
ataç ikon Karanlık Köy
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Nevrotik
2012
Karanlık Köy kitabının da yazarı Gürgen Öz tarafından kaleme alınan Nevrotik kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Delta Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054841028 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nevrotik isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor. Nevrotik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlık Köy
2016
Nevrotik kitabının da yazarı Gürgen Öz tarafından kaleme alınan Karanlık Köy kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yitik Ülke Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059782432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Köy isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Karanlık Köy kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Plajda
2008
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Murat üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Plajda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Havva Durumu
2007
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Vav Film Grubu üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Havva Durumu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zaman Makinesi 1973
2014
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Aram Gülyüz üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zaman Makinesi 1973 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kilit
2006
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Ulukan üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kilit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sıcak
2008
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sıcak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşka Sürgün
2005
Başrollünde oyuncu Mahsun Kırmızıgül yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Sürgün isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Oyunu
2005
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kanal D türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Oyunu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kısmetim Otel
2007
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kısmetim Otel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Melek
2003
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Melek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sır Kapısı
2002
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sır Kapısı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0