up
ara
H. Nedim Çetin

H. Nedim Çetin

Biomekanik
1970
Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır? ve Teknik Analizi ve Teknik Antrenmanı kitaplarının da yazarı H. Nedim Çetin tarafından kaleme alınan Biomekanik kitabı Spor, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turna Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054254828 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biomekanik isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Biomekanik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır?
2017
Biomekanik ve Teknik Analizi ve Teknik Antrenmanı kitaplarının da yazarı H. Nedim Çetin tarafından kaleme alınan Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır? kitabı Sağlık, Spor türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turna Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786054254811 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır? isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Teknik Analizi ve Teknik Antrenmanı
2012
Biomekanik kitabının da yazarı Biomekanik ve Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır? kitaplarının da yazarı H. Nedim Çetin tarafından kaleme alınan Teknik Analizi ve Teknik Antrenmanı kitabı Araştırma - İnceleme, Spor türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turna Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786054254842 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Teknik Analizi ve Teknik Antrenmanı isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Teknik Analizi ve Teknik Antrenmanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Genel Kondüsyon Antrenmanı ve Sporda Performans Kontrolü
2008
Biomekanik kitabının da yazarı Biomekanik ve Toplum Sağlığı İçin Nerede, Niçin, Nasıl Spor Yapılır? kitaplarının da yazarı H. Nedim Çetin tarafından kaleme alınan Genel Kondüsyon Antrenmanı ve Sporda Performans Kontrolü kitabı Spor, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Turna Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9786054254835 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genel Kondüsyon Antrenmanı ve Sporda Performans Kontrolü isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Genel Kondüsyon Antrenmanı ve Sporda Performans Kontrolü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0