up
ara
Ayşen Bakioğlu

Ayşen Bakioğlu

Çağdaş Sınıf Yönetimi
1970
Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi kitabının da yazarı Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi ve Eğitimde Mentorluk kitaplarının da yazarı Ayşen Bakioğlu tarafından kaleme alınan Çağdaş Sınıf Yönetimi kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9786053952381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çağdaş Sınıf Yönetimi isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Çağdaş Sınıf Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi
1970
Çağdaş Sınıf Yönetimi ve Eğitimde Mentorluk kitaplarının da yazarı Ayşen Bakioğlu tarafından kaleme alınan Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9786053954408 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eğitimde Mentorluk
2015
Çağdaş Sınıf Yönetimi kitabının da yazarı Çağdaş Sınıf Yönetimi ve Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi kitaplarının da yazarı Ayşen Bakioğlu tarafından kaleme alınan Eğitimde Mentorluk kitabı Akademik, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051330570 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eğitimde Mentorluk isimli kitap 182 sayfadan oluşuyor. Eğitimde Mentorluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Araştırmada Kalite
2010
Çağdaş Sınıf Yönetimi ve Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi kitaplarının da yazarı Ayşen Bakioğlu tarafından kaleme alınan Araştırmada Kalite kitabı Akademik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2010 yılında 9786051332949 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araştırmada Kalite isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Araştırmada Kalite kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eğitimcilerde Yansıtıcı Düşünme
2014
Çağdaş Sınıf Yönetimi ve Yüksek Öğretim ve Öğretmen Yetiştirmede Karakter Eğitimi kitaplarının da yazarı Ayşen Bakioğlu tarafından kaleme alınan Eğitimcilerde Yansıtıcı Düşünme kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bahçeşehir Üniversitesi Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055461522 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eğitimcilerde Yansıtıcı Düşünme isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Eğitimcilerde Yansıtıcı Düşünme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0