up
ara
Şaban Er

Şaban Er

Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii
2018
Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) kitabının da yazarı Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) ve Melamilikve Osmanlı Devri Melamileri kitaplarının da yazarı Şaban Er tarafından kaleme alınan Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii kitabı Araştırma - İnceleme, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kutup Yıldızı Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786055291280 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri)
2014
Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii ve Melamilikve Osmanlı Devri Melamileri kitaplarının da yazarı Şaban Er tarafından kaleme alınan Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) kitabı Tasavvuf, Mezhepler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kutup Yıldızı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055291372 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Melamilikve Osmanlı Devri Melamileri
2015
Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii ve Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) kitaplarının da yazarı Şaban Er tarafından kaleme alınan Melamilikve Osmanlı Devri Melamileri kitabı İslam, Tasavvuf türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kutup Yıldızı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055291549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Melamilikve Osmanlı Devri Melamileri isimli kitap 638 sayfadan oluşuyor. Melamilikve Osmanlı Devri Melamileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Edirne-Simavne Kadisı ve Emiri İsra'il Oğlu Şeyh Bedreddin Hakkında Son Söz
2016
Hayrabolulu Melami Şeyhi Ahmed-i Sarban Efendi Külliyatı ve Vizeli Şeyh Ala'eddin Ali Efendi'nin Şii ve Erzincanlı Terzi Baba Hayyat Muhammed Vehbi Kuddise Sirruh Külliyatı (Hayatı, Eserleri, Halifeleri ve Menkıbeleri) kitaplarının da yazarı Şaban Er tarafından kaleme alınan Edirne-Simavne Kadisı ve Emiri İsra'il Oğlu Şeyh Bedreddin Hakkında Son Söz kitabı Din, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kutup Yıldızı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055291655 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edirne-Simavne Kadisı ve Emiri İsra'il Oğlu Şeyh Bedreddin Hakkında Son Söz isimli kitap 657 sayfadan oluşuyor. Edirne-Simavne Kadisı ve Emiri İsra'il Oğlu Şeyh Bedreddin Hakkında Son Söz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0