up
ara
Müjde Aklanoğlu

Müjde Aklanoğlu

elif eser

elif eser

@elifeser

müjde hanımın kitaplarını severek ouyorum
Müjde Aklanoğlu
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Benim için atacak ve benim için acıyacak yüreği derken, nasıl bir duaya amin demiştim dili kopası ben!
ataç ikon Bana Bir Masal Anlatsana
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Silahtan firar etmiş mermi gibi, etrafa dökülüyor zaman.
Geri dönüşü mümkünsüz şekilde
Ya yaralamak için hedefini vuruyor on ikiden,
ya da gözlerin görmediği bir hedefe gidiyor,
zamanı gelince canımızı yakmak için...
İnsafsız zaman !
ataç ikon Bana Bir Masal Anlatsana
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Kör Talih 2
2012
Araftayım ve Kaderimde Saklı kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 2 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2012 yılında 6058150676 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 2 isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Araftayım
2016
Kör Talih 2 ve Kaderimde Saklı kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Araftayım kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2016 yılında 6058119222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araftayım isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Araftayım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaderimde Saklı
2012
Hedefinden, kuralcılığından ve kendi doğrultusundan şaşmayan tehlikeli bir iş adamı… Çatık kaşlarından herkesin ürktüğü, tehlikeli geçmişinden korktuğu, dünyaya diz çöktürecek güce ve kudrete sahip olan Cem Aydınoğlu; ufacık bir genç kızın kalbi için; diz çöktü… *** Çocukken âşık olup kovaladığın adam, büyüdüğünde kaçtığın adam olursa? Tüm dengeleri altüst ederek aşkını kazanmak istediğin kişi, vaz geçtiğin zaman senin aşkına talip olursa? Geçmişinde büyük bir yeri olan aşkını geleceğinde istemeyen Ecem, kaderin yazgısından ne kadar kaçabilir? “Eğer bu dünyaya bir daha gelirsem; maç delisi, kravat manyağı, kadın sarrafı, ayaklı bomba, doğal afet, mafya kılıklı ve bir artist kadar yakışıklı olan zorba adamlardan uzak duracağıma, kendi adıma söz veriyorum!” derse… Hayır, kendi adına söz veremez, o zaman onun adına da söz vermiş olur. Çünkü o; kaçsa bile kurtulamadığı adamın adını, adında saklıyordu. Tıpkı, alın yazısında sakladığı gibi!”
Kör Talih 1
2010
Kör Talih 2 ve Araftayım kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 1 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2010 yılında 6056847240 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 1 isimli kitap 403 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kör Talih 3
2014
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Kör Talih 2 ve Araftayım kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 3 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2014 yılında 9786058150652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 3 isimli kitap 484 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0