up
ara
‹ Müjde Aklanoğlu

Müjde Aklanoğlu Kitapları

0
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Adı Bende Saklı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053112792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adı Bende Saklı isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Adı Bende Saklı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Kör Talih 2 ve Kaderimde Saklı kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Araftayım kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2016 yılında 6058119222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araftayım isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Araftayım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Baksana Talihe kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059011118 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baksana Talihe isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitap Keyifle Okuyabileceğiniz, Can Sıkıntısına Bire Bir Gelen Eğlenceli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Baksana Talihe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Bana Bir Masal Anlatsana kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Olimpos Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059176927 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Bir Masal Anlatsana isimli kitap 696 sayfadan oluşuyor. Bana Bir Masal Anlatsana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2017
Geçmişin karanlığına saplanmış beyaz bir ışık gibiydi adam. Sönse kaybolacak, yansa içindeki enerjisi bitecekti. Sırtında taşıdığı yüklerin kamburlaştırdığı yorgun bir vicdanı, kalbinde nasır tutan şefkatin dikenli telleri vardı. Güvenmek onun için iradesizlik, maskesini çıkarmak güçsüzlüktü, ta ki hayatına o girene kadar… Rüzgar Esme’yi öğrenene kadar! Diliyle dünyasını başına yıkacak kadar gözü kara, varlığıyla ona cenneti armağan edecek kadar huzur kokan kadın… *** Merhametsiz bir adamın kalbine hapsolmuş bir güzellik… Güzel bir kadının duvarlarına çarpmaktan yorgun düşmüş bir adam… Geçmişin pislikleri, amansız çıkagelen düşmanlar ve onca şeye rağmen sevmeyi öğrenmeye çalışan iki kırgın yürek… Sevmek; öğrenilebilir mi? Büyük hataların telafisi yoktur, peki Özlem Tekin’inde dediği gibi… Aşk; her şeyi affeder mi?
2013
Kör Talih 2 ve Araftayım kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Bana Sevmeyi Anlat kitabı Aşk Romanı, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786051482071 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Sevmeyi Anlat isimli kitap 565 sayfadan oluşuyor. Bana Sevmeyi Anlat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786059011440 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap isimli kitap 720 sayfadan oluşuyor. Bir Şans Daha Şans Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Oysa herkes cehennemin alev alev yanan bir yer olduğunu söylerdi. Şimdi herkesin yanıldığını biliyordu! İnsanın içindeki cehennem daha tehlikeliydi. Karanlıktı. Karanlık ise sessizlik ve karamsar bir yalnızlıktı. Bağrında yanan cehennem asla sönmeyecek, vicdanının sesi hiçbir zaman kesilmeyecek bir buz dağıydı. *** “Gitme demeye dilim varmıyor, gurur işte, istenmediği yerde gönül durmuyor. Oysa daha konuşacaklarımız vardı, yarım kalan çaylarımıza katık ettiğimiz gülüşlerimiz... Paylaşacaklarımız bitmemişti henüz. Ellerini tutup, gözlerine bakarak dertleşecektim daha. Sızlayan yanıma sevdanın yara bandını yapıştıracaktım. Oysa daha doyamadım gözlerinin gülümsemesine... Kokunu yeterince çekmedim içime… Kollarım acıyana kadar sarılamadım bedenine... Sinemdeki boşluğu dolduramadım emanetinle... “Herkes kendi tercihini yaşar.” demişti babam, sen de tercihini yaptın. Ayırdın bizi. Kopardın kopmaz dediğim bağlarımızı... Rahat ol, git. Aklın kalmasın bende. Dramatik vedaların kahramanı olmayacağım bugün, arkamı döneceğim sen giderken, sessiz olacak gidişim. Yanaklarımı yıkayan yaşları benden başkası bilmeyecek mesela, yumruk yaptığım elimin kalbine yüklenmesini hissetmeyeceksin. Karnımdaki boşluğun ağrısını, kesilen nefesimin belimi ortadan ikiye ayırışını hissetmeyeceksin. Ben arkamı döneceğim sana, sen vazgeçtim sanacak, derin bir nefes çekeceksin. Ben ise son nefesimi verecek, yaşayan ölüye döneceğim. Ah Cem. Yüreğimin kapanmayan yarası olacaksın sen. “
2016
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan İki Yemin Bir Aşk kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Olimpos Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059609159 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Yemin Bir Aşk isimli kitap 616 sayfadan oluşuyor. İki Yemin Bir Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Hedefinden, kuralcılığından ve kendi doğrultusundan şaşmayan tehlikeli bir iş adamı… Çatık kaşlarından herkesin ürktüğü, tehlikeli geçmişinden korktuğu, dünyaya diz çöktürecek güce ve kudrete sahip olan Cem Aydınoğlu; ufacık bir genç kızın kalbi için; diz çöktü… *** Çocukken âşık olup kovaladığın adam, büyüdüğünde kaçtığın adam olursa? Tüm dengeleri altüst ederek aşkını kazanmak istediğin kişi, vaz geçtiğin zaman senin aşkına talip olursa? Geçmişinde büyük bir yeri olan aşkını geleceğinde istemeyen Ecem, kaderin yazgısından ne kadar kaçabilir? “Eğer bu dünyaya bir daha gelirsem; maç delisi, kravat manyağı, kadın sarrafı, ayaklı bomba, doğal afet, mafya kılıklı ve bir artist kadar yakışıklı olan zorba adamlardan uzak duracağıma, kendi adıma söz veriyorum!” derse… Hayır, kendi adına söz veremez, o zaman onun adına da söz vermiş olur. Çünkü o; kaçsa bile kurtulamadığı adamın adını, adında saklıyordu. Tıpkı, alın yazısında sakladığı gibi!”
0
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786059011914 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih isimli kitap 720 sayfadan oluşuyor. Kitap Keyifle Okuyabileceğiniz, Can Sıkıntısına Bire Bir Gelen Eğlenceli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kör Talih kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Kör Talih 2 ve Araftayım kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 1 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2010 yılında 6056847240 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 1 isimli kitap 403 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Araftayım ve Kaderimde Saklı kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 2 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2012 yılında 6058150676 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 2 isimli kitap 380 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Kör Talih 2 ve Araftayım kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 3 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2014 yılında 9786058150652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 3 isimli kitap 484 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Kör Talih 2 ve Araftayım kitaplarının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Kör Talih 4 kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2018 yılında 9786058150669 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kör Talih 4 isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kör Talih 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Rüyalar Gerçek Oldu kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Olimpos Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059176262 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rüyalar Gerçek Oldu isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Rüyalar Gerçek Oldu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Rüyalar Gerçek Olsa kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Olimpos Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059176255 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rüyalar Gerçek Olsa isimli kitap 584 sayfadan oluşuyor. Rüyalar Gerçek Olsa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kör Talih 2 kitabının da yazarı Müjde Aklanoğlu tarafından kaleme alınan Yemin Bozdum Yolunda kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parola Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786059011969 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yemin Bozdum Yolunda isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Yemin Bozdum Yolunda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!