up
ara
Ali Nizam

Ali Nizam

Yazılım Proje Yönetimi
2011
Veritabanı Tasarımı İlişkisel Veri Modeli ve Uygulamaları ve Veritabanı Teorisi ve Uygulamaları kitaplarının da yazarı Ali Nizam tarafından kaleme alınan Yazılım Proje Yönetimi kitabı Muhasebe, Satış ve Pazarlama türünde okuyucusu ile buluşuyor. Papatya Yayıncılık Eğitim yayınevinden 2011 yılında 9786054220744 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yazılım Proje Yönetimi isimli kitap 490 sayfadan oluşuyor. Yazılım Proje Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Veritabanı Tasarımı İlişkisel Veri Modeli ve Uygulamaları
2011
Yazılım Proje Yönetimi ve Veritabanı Teorisi ve Uygulamaları kitaplarının da yazarı Ali Nizam tarafından kaleme alınan Veritabanı Tasarımı İlişkisel Veri Modeli ve Uygulamaları kitabı Bilgisayar, Veritabanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Papatya Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786054220281 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Veritabanı Tasarımı İlişkisel Veri Modeli ve Uygulamaları isimli kitap 316 sayfadan oluşuyor. Veritabanı Tasarımı İlişkisel Veri Modeli ve Uygulamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Veritabanı Teorisi ve Uygulamaları
2015
Yazılım Proje Yönetimi kitabının da yazarı Yazılım Proje Yönetimi ve Veritabanı Tasarımı İlişkisel Veri Modeli ve Uygulamaları kitaplarının da yazarı Ali Nizam tarafından kaleme alınan Veritabanı Teorisi ve Uygulamaları kitabı Bilgisayar, Yazılım türünde okuyucusu ile buluşuyor. Papatya Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054220946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Veritabanı Teorisi ve Uygulamaları isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Veritabanı Teorisi ve Uygulamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0