up
ara
Aytekin Gezici

Aytekin Gezici

Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi
1970
Okyanus Ötesi Gerçeği kitabının da yazarı Okyanus Ötesi Gerçeği ve İmamın Ordusu kitaplarının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi kitabı Tarih, Askeri Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakutu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944714648 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Okyanus Ötesi Gerçeği
1970
Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi kitabının da yazarı Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi ve İmamın Ordusu kitaplarının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan Okyanus Ötesi Gerçeği kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Anatolia Kitap yayınevinden 1970 yılında 2880000025962 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Okyanus Ötesi Gerçeği isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Okyanus Ötesi Gerçeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İmamın Ordusu
1970
Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi ve Okyanus Ötesi Gerçeği kitaplarının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan İmamın Ordusu kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ferfir Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9788748963214 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İmamın Ordusu isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. İmamın Ordusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt İlluminati
2014
Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi ve Okyanus Ötesi Gerçeği kitaplarının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt İlluminati kitabı Araştırma - İnceleme, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2014 yılında 9786054756902 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt İlluminati isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Dünyayı Yöneten Gizli Örgüt İlluminati kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yoksa Marx Haklı Mıydı?
1970
Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi ve Okyanus Ötesi Gerçeği kitaplarının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan Yoksa Marx Haklı Mıydı? kitabı Felsefe, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakutu Yayınları yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoksa Marx Haklı Mıydı? isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Yoksa Marx Haklı Mıydı? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0