up
ara
Wilhelm Schmid

Wilhelm Schmid

Elif

Elif

@sonsuzmavilik

Mutluluğa erişme çabasındaki ısrar, anlam yoksunluğunun yol açtığı çaresizliğin bir işaretidir sadece.
ataç ikon Mutsuz Olmak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Elif

Elif

@sonsuzmavilik

En vahimi, birçoklarının mutluluktan tam da bunu ummasıdır: Kesintisiz hoşluk hali, daimi neşe, keyifler hep yerinde olsun ve bol eğlence. Ne var ki mutluluğu bu tür daimi zevkte aramak, mutsuz olmanın en emin yoludur.
ataç ikon Mutsuz Olmak
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Zeynep Tekin

Zeynep Tekin

@zeyneptekin

Mutsuz Olmak
ataç ikon Mutsuz Olmak
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Doğa Karaçelik

Doğa Karaçelik

@dogakaracelik - İstanbul

“Yaşam nedir ki aslında? Yoğunlukla hissedilen, derken sonra hiç hissedilmeyen bir şey, görünüşe göre hep aynı ama sonra tamamen bambaşka, ara ara ziyadesiyle değişken, sonra yine safi alışkanlık.”
ataç ikon Sakin Olmak - Yaşlanırken Kazandıklarımı...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Sümeyye Babacan

Sümeyye Babacan

@sumeyyebabacan - Kırıkkale

Mutsuz Olmak
Yaşam sanatı hayatın her iki yanıyla da geçinebilmeyi gerektirir; sadece pozitif olanla, hoş ve haz dolu olanla değil, negatif olanla, nahoş ve acı verici olanla da baş edebilmeyi...
ataç ikon Mutsuz Olmak
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Rıza U.

Rıza U.

@rzauludogan - Ankara

Dünyadaki bütün talihsizlikler, insanların evlerinde oturmamalarından doğar.
ataç ikon Mutsuz Olmak
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Mutsuz Olmak
2013
Mutsuz Olmak-Bir yüreklendirme kitabının da yazarı Wilhelm Schmid tarafından kaleme alınan Mutsuz Olmak kitabı Psikoloji, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789750514135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutsuz Olmak isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor. Mutsuz Olmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk
2014
Mutsuz Olmak-Bir yüreklendirme kitabının da yazarı Wilhelm Schmid tarafından kaleme alınan Aşk kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789750514487 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk isimli kitap 84 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tanıl Bora çevirmiştir. Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sakin Olmak - Yaşlanırken Kazandıklarımız
2015
Mutsuz Olmak-Bir yüreklendirme kitabının da yazarı Wilhelm Schmid tarafından kaleme alınan Sakin Olmak - Yaşlanırken Kazandıklarımız kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750516900 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sakin Olmak - Yaşlanırken Kazandıklarımız isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Tanıl Bora çevirmiştir. Sakin Olmak - Yaşlanırken Kazandıklarımız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arkadaşlıktaki Saadete Dair
2015
Mutsuz Olmak-Bir yüreklendirme kitabının da yazarı Wilhelm Schmid tarafından kaleme alınan Arkadaşlıktaki Saadete Dair kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750517983 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arkadaşlıktaki Saadete Dair isimli kitap 70 sayfadan oluşuyor. Arkadaşlıktaki Saadete Dair kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kendiyle Dost Olmak Hayatı Nasıl Kolaylaştırır?
2019
Mutsuz Olmak ve Aşk kitaplarının da yazarı Wilhelm Schmid tarafından kaleme alınan Kendiyle Dost Olmak Hayatı Nasıl Kolaylaştırır? kitabı Psikoloji, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 2019 yılında 9789750526374 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendiyle Dost Olmak Hayatı Nasıl Kolaylaştırır? isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor. Kendiyle Dost Olmak Hayatı Nasıl Kolaylaştırır? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0