up
ara
Amanda Prowse

Amanda Prowse

.....

.....

@serifee

Bütün hayatımın ve güvendiğim insanların yalan olduğunu bilmek çok zor
ataç ikon Ne Yaptım Ben Sana?
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
.....

.....

@serifee

Umut bazen de bir insan olabilir.
ataç ikon Ne Yaptım Ben Sana?
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
8 beğen · 0 yorum
.....

.....

@serifee

Benden kopardığın bütün parçaları, çekmecede saklananları, halının altına süpürülmüş ve yastıkların arkasına tıkıştırılmış olanları toparlayıp kendimi yeniden inşa edeceğim. Olabileceğimi düşündüğüm her şey olacağım .Sen beni paramparça etmeden önce kurduğum bütün hayallerin peşinden koşacağım.
ataç ikon Ne Yaptım Ben Sana?
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Kırık Düşler Mevsimi
2016
Ne Yaptım Ben Sana? ve Acı Hayat kitaplarının da yazarı Amanda Prowse tarafından kaleme alınan Kırık Düşler Mevsimi kitabı Romantik, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pena Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059126809 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırık Düşler Mevsimi isimli kitap 370 sayfadan oluşuyor. Kırık Düşler Mevsimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ne Yaptım Ben Sana?
2013
Kırık Düşler Mevsimi kitabının da yazarı Amanda Prowse tarafından kaleme alınan Ne Yaptım Ben Sana? kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789944827669 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Yaptım Ben Sana? isimli kitap 373 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Hüsrev çevirmiştir. Ne Yaptım Ben Sana? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Acı Hayat
2017
Kırık Düşler Mevsimi ve Ne Yaptım Ben Sana? kitaplarının da yazarı Amanda Prowse tarafından kaleme alınan Acı Hayat kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pena Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786059441377 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Acı Hayat isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Acı Hayat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0