up
ara
Louise Penny

Louise Penny

Kürşat

Kürşat

@kursat

Mutluluğa başka bir adamın gözünden bakmak ne acı bir şey.
ataç ikon Siyaha Çalan Bahar
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık
2016
Soğuk Bir Dokunuş kitabının da yazarı Soğuk Bir Dokunuş ve Siyaha Çalan Bahar kitaplarının da yazarı Louise Penny tarafından kaleme alınan Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051860633 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Soğuk Bir Dokunuş
2014
Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık kitabının da yazarı Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık ve Siyaha Çalan Bahar kitaplarının da yazarı Louise Penny tarafından kaleme alınan Soğuk Bir Dokunuş kitabı Dedektif, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786053482253 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Soğuk Bir Dokunuş isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gözde Soykan çevirmiştir. Soğuk Bir Dokunuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyaha Çalan Bahar
0
Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık kitabının da yazarı Louise Penny tarafından kaleme alınan Siyaha Çalan Bahar kitabı Gizem, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053482741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyaha Çalan Bahar isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Siyaha Çalan Bahar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Acımasız Hikaye
2000
Sessiz Karanlıkta Bir Çığlık ve Soğuk Bir Dokunuş kitaplarının da yazarı Louise Penny tarafından kaleme alınan Acımasız Hikaye kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9786051862743 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Acımasız Hikaye isimli kitap 2017 sayfadan oluşuyor. Acımasız Hikaye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0