up
ara
Alfred Hitchcock

Alfred Hitchcock

Merve 🗡

Merve 🗡

@mtrv - Baguio

Odalardan birinde, şöminenin üstünde bir yazı asılıydı. "İnsanın evi gibi yer olmaz." Bu sözler, gerçeğin ta kendisiydi.
ataç ikon Ve Papağan Fıstık Dedi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Merve 🗡

Merve 🗡

@mtrv - Baguio

“«Oh, ne kadar çok yer var gidilecek. Fakat ben burada seninle olmayı tercih ediyorum Pet. Seninle ve başbaşa!»”
ataç ikon Ve Papağan Fıstık Dedi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Ayrıntılar çok önemli..! Ayrıntılar mahveder her zaman her şeyi… paylaşım fotoğrafı
Ayrıntılar çok önemli..! Ayrıntılar mahveder her zaman her şeyi…
Hadi gidelim...

Aklı başında ağaçlar, normal çimenler ve kompleksi olmayan bulutlara bakacağız...
Alfred Hitchcock
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Ve Papağan Fıstık Dedi
1971
Hayalet kitabının da yazarı Alfred Hitchcock tarafından kaleme alınan Ve Papağan Fıstık Dedi kitabı Hikaye, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Milliyet Yayınları yayınevinden 1971 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve Papağan Fıstık Dedi isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Ve Papağan Fıstık Dedi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayalet
1968
Ve Papağan Fıstık Dedi kitabının da yazarı Alfred Hitchcock tarafından kaleme alınan Hayalet kitabı Korku, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arat Kitapevi yayınevinden 1968 yılında #1083432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayalet isimli kitap 155 sayfadan oluşuyor. Hayalet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşktan da Üstün
1946
Başrollünde oyuncu Cary Grant yer aldığı, yönetmenliğini Alfred Hitchcock üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşktan da Üstün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lifepod
1993
Başrollünde oyuncu Jessica Tuck yer aldığı, yönetmenliğini Ron Silver üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lifepod isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Trendeki Yabancı
1951
Başrollünde oyuncu Alfred Hitchcock yer aldığı, yönetmenliğini Alfred Hitchcock üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trendeki Yabancı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sahne Korkusu
1950
Başrollünde oyuncu Alfred Hitchcock yer aldığı, yönetmenliğini Alfred Hitchcock üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sahne Korkusu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Billy Wilder Speaks
2006
Başrollünde oyuncu Alfred Hitchcock yer aldığı, yönetmenliğini Volker Schlöndorff üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Billy Wilder Speaks isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0