up
ara
Marie Lu

Marie Lu

melankolik

melankolik

@melankolik

Her kilitli kapının bir anahtarı vardır.
ataç ikon Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
melankolik

melankolik

@melankolik

Ölümün, şimdiki zamanla geleceğiniz arasmda dikkatlice çizdiğiniz tüm çizgileri kesip atma gibi bir huyu vardı.
ataç ikon Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ebru

Ebru

@ebru146 - İstanbul

Nesnelerin ruhu olduğuna inanırlar. Birinin içine ne kadar sevgi katarsan o kadar güzelleşeceğine. (247)
ataç ikon Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Yağmur Derya

Yağmur Derya

@yagmurderya

“Birileri bilimgerçeği yapana dek her şey bir bilimkurgu efsanesidir.”
1 beğen · 0 yorum
Gizem D.

Gizem D.

@gizemd - Balıkesir

Ölümün, şimdiki zamanla geleceğiniz arasında dikkatlice çizdiğiniz tüm çizgileri kesip atma gibi bir huyu vardı.
ataç ikon Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin - Artvin

Bana bir süre daha baktı ve ardından başını sallayıp gülümsedi. Daima dikkatlice çevresine ördüğü kalkan artık kalktığından Hideo’nun iç yüzü tamamen ortadaydı. Bana söylemek istediği bir şey var. İçinde yaşadığı savaşı yüzünden okuyabiliyordum. “Seni bu gece daha uzun tutmayayım,” dedi. Kalbini yeniden o kalkanın ardına saklamıştı.
ataç ikon Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Genç Elitler
2016
Gece Yıldızı-Genç Elitler 3.Kitap kitabının da yazarı Marie Lu tarafından kaleme alınan Genç Elitler kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2016 yılında 9786053439189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genç Elitler isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Genç Elitler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Yıldızı-Genç Elitler 3.Kitap
2011
Genç Elitler ve Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu kitaplarının da yazarı Marie Lu tarafından kaleme alınan Gece Yıldızı-Genç Elitler 3.Kitap kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 0 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Yıldızı-Genç Elitler 3.Kitap isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Gece Yıldızı-Genç Elitler 3.Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu
2017
Genç Elitler kitabının da yazarı Marie Lu tarafından kaleme alınan Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu kitabı Bilim Kurgu, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı yayınevinden 2017 yılında 9786059585675 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Warcross-Bir Sanal Gerçeklik Oyunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Champion (Legend)
2013
Genç Elitler ve Gece Yıldızı-Genç Elitler 3.Kitap kitaplarının da yazarı Marie Lu tarafından kaleme alınan Champion (Legend) kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Penguin yayınevinden 2013 yılında 9780141351964 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Champion (Legend) isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Champion (Legend) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Efsane
0
Genç Elitler kitabının da yazarı Marie Lu tarafından kaleme alınan Efsane kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053432746 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Efsane isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sefa Emre İlikli çevirmiştir. Kitap Birbirinden İlginç Distopik Toplumları Anlatan En İyi Distopya Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Efsane kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0