up
ara
Michael Lawrence

Michael Lawrence

Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet
2014
Bir Jiggy Mccue Hikayesi 2 - Katil Külot ve Bir Jiggy Mccue Hikayesi 1 - Belalı Kalem kitaplarının da yazarı Michael Lawrence tarafından kaleme alınan Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789944828123 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Deniz Hüsrev çevirmiştir. Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Jiggy Mccue Hikayesi 2 - Katil Külot
2014
Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet kitabının da yazarı Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet ve Bir Jiggy Mccue Hikayesi 1 - Belalı Kalem kitaplarının da yazarı Michael Lawrence tarafından kaleme alınan Bir Jiggy Mccue Hikayesi 2 - Katil Külot kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789944828130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Jiggy Mccue Hikayesi 2 - Katil Külot isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şebnem Tansu çevirmiştir. Bir Jiggy Mccue Hikayesi 2 - Katil Külot kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Jiggy Mccue Hikayesi 1 - Belalı Kalem
2014
Bir Jiggy Mccue Hikayesi 3 - Felaket Klozet ve Bir Jiggy Mccue Hikayesi 2 - Katil Külot kitaplarının da yazarı Michael Lawrence tarafından kaleme alınan Bir Jiggy Mccue Hikayesi 1 - Belalı Kalem kitabı Çocuk, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789944828178 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Jiggy Mccue Hikayesi 1 - Belalı Kalem isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Deniz Hüsrev çevirmiştir. Bir Jiggy Mccue Hikayesi 1 - Belalı Kalem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Price Of Milk
2000
Başrollünde oyuncu Michael Lawrence yer aldığı, yönetmenliğini Harry Sinclair üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Price Of Milk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Came a Hot Friday
1985
Başrollünde oyuncu Michael Lawrence yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Came a Hot Friday isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0