up
ara
‹ Şebnem Burcuoğlu

Şebnem Burcuoğlu Kitapları

2013
Kocan Kadar Konuş ve Kocan Kadar Konuş 2 - Diriliş kitaplarının da yazarı Şebnem Burcuoğlu tarafından kaleme alınan Çevrimdışı Aşk kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. DEX yayınevinden 2013 yılında 9786050946161 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çevrimdışı Aşk isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Çevrimdışı Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2013
Yıllar sonra ilk aşkı Sinan'la karşılaşan Efsun'un ,Sinan'ı yeniden kazanmak ve elinde tutmak için yaptıklarını çoğu yerde kahkaha atarak okuyacaksınız.Ailesindeki kadınların da yardımıyla Efsun bu sefer doğru şeyleri yapabilecek mi?
2015
Sonunda kavuşan Sinan ve Efsun'un evlilik kararı almalarıyla başlayan aile savaşlarını ,düğün telaşlarını,yorgunluklarını ,kimi zaman "eyvah ben ne yapıyorum" larını yüzünüzde gülümseme ile okuyacağınız ,eğlenceli bir kitap daha sizi bekliyor .
2016
Kocan Kadar Konuş kitabının da yazarı Şebnem Burcuoğlu tarafından kaleme alınan Şekerfare kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Yayınları yayınevinden 2016 yılında 6051712772 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şekerfare isimli kitap 235 sayfadan oluşuyor. Şekerfare kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Kocan Kadar Konuş ve Kocan Kadar Konuş 2 - Diriliş kitaplarının da yazarı Şebnem Burcuoğlu tarafından kaleme alınan Süreya kuaför salonu kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2014 yılında 6050954692 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Süreya kuaför salonu isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Süreya kuaför salonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!