up
ara
Tez Yabgu

Tez Yabgu

Ali Çetin

Ali Çetin

@alicetin

Tuttum titreyen elinden ve güven vererek çekiştirdim ardım sıra. Hayat tecavüzünde bekâretini kaybetmişti artık. Ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Ne yeşeren çimenlerin yeşili, ne de güneşin süzüldüğü gökyüzünün mavisi aynı olmayacaktı, koparıldığı peri masalındakiler kadar. Kurtarıcı şövalyeler ölü yatıyordu bu hikâyede.

Nasırlı elimle, yorgun düşmüş soluk yüzümle karşısına çıkabilecek en iyi karakter bendim belki de bu hikâyede. Aşk şarapları yerine kanlı gözyaşları, beyaz atlar yerine çamurlu yollar sunabilirdim sadece. En iyi karakteri oynayabilmek için ihtiyaç duyulandan çok daha iyiydi bunlar, bu denli kirlenmiş bir hikâyenin içinde. Tatlı hayatın evlâtlıktan reddettiği yaşamlarının hikâyeleriydi, çırpındıkça batılan.
ataç ikon İyimser Drama
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
İyimser Drama
0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tez Yabgu tarafından kaleme alınan İyimser Drama kitabı Anlatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051279534 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İyimser Drama isimli kitap 95 sayfadan oluşuyor. İyimser Drama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0