up
ara
Önder Göçgün

Önder Göçgün

Nihad Sami Banarlı
2016
Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal ve Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Romanları ve Romanlarında Şahıslar Kadrosu kitaplarının da yazarı Önder Göçgün tarafından kaleme alınan Nihad Sami Banarlı kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Dil Kurumu Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789751628152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nihad Sami Banarlı isimli kitap 125 sayfadan oluşuyor. Nihad Sami Banarlı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal
2013
Nihad Sami Banarlı kitabının da yazarı Nihad Sami Banarlı ve Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Romanları ve Romanlarında Şahıslar Kadrosu kitaplarının da yazarı Önder Göçgün tarafından kaleme alınan Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal kitabı Biyografi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053421320 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal isimli kitap 333 sayfadan oluşuyor. Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Romanları ve Romanlarında Şahıslar Kadrosu
1987
Nihad Sami Banarlı ve Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal kitaplarının da yazarı Önder Göçgün tarafından kaleme alınan Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Romanları ve Romanlarında Şahıslar Kadrosu kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı yayınevinden 1987 yılında 9751712750 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Romanları ve Romanlarında Şahıslar Kadrosu isimli kitap 689 sayfadan oluşuyor. Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Romanları ve Romanlarında Şahıslar Kadrosu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yahya Kemal Beyatlı
2015
Nihad Sami Banarlı ve Edebiyatımızın Zirvesindekiler Namık Kemal kitaplarının da yazarı Önder Göçgün tarafından kaleme alınan Yahya Kemal Beyatlı kitabı Edebiyat, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Dil Kurumu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789751631190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yahya Kemal Beyatlı isimli kitap 111 sayfadan oluşuyor. Yahya Kemal Beyatlı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kültürel Değerler, Sosyal ve Psikolojik Yansımalarla İnsanın Dünyası
0
Önder Göçgün'ün yazdığı bu kitapta insan duyguları, insan psikolojisi, hayat ve yaşam üzerine makalelerin bir arada bulabileceksiniz.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0