up
ara
Alper Kul

Alper Kul

Arkana Bakma! O Tarafa Gitmiyorsun
2013
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Alper Kul tarafından kaleme alınan Arkana Bakma! O Tarafa Gitmiyorsun kitabı İş Dünyası, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Omega yayınevinden 2013 yılında 9786050203059 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arkana Bakma! O Tarafa Gitmiyorsun isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Arkana Bakma! O Tarafa Gitmiyorsun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Olur Olur!
2014
Başrollünde oyuncu Alper Kul yer aldığı, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Komik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Olur Olur! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kazık
2002
Başrollünde oyuncu Cenk Demirkıran yer aldığı, yönetmenliğini Cenk Demirkıran üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kazık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gölge
2008
Başrollünde oyuncu Görkem Yeltan yer aldığı, yönetmenliğini Mehmet Güreli üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gölge isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sümela'nın Şifresi Temel
2011
Zengin kız fakir oğlan semptomuna yakalanan Temel önce arkadaşını kurtarmak için çatıya çıkar, sonra kendi atlamaya karar verir ama vazgeçer ve hazine aramaya karar verir
Moskova'nın Şifresi Temel
2012
Başrollünde oyuncu Aslıhan Güner yer aldığı, yönetmenliğini Adem Kılıç - Yönetmen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Moskova'nın Şifresi Temel isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşka Sürgün
2005
Başrollünde oyuncu Mahsun Kırmızıgül yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Sürgün isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Osmanlı Tokadı
2013
Mustafa Şevki Doğan, Eray Koçak ikilisinin yönetmenliğini yaptığı dizi Trt ekranlarında yer almıştır. Doğan Bey ve Şahin Bey Osmanlı ordusunun birbirine karakter olarak iki zıt yeniçerisidir. Sürekli birbiri ile didişen bu ikili görevlerinden kaçınca Akşemseddin tarafından cezalandırılır ve 21. yy'a gönderilirler. Geldikleri bu günümüz İstanbul'undan bir çıkış noktası arayan ikiliyi çeşitli maceralar beklemektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0