up
ara
Robert Galbraith

Robert Galbraith

hazel duru

hazel duru

@hazelduru

Bombyx Mori, Quine' in son romanı mı?
'Evet' dedi ve kahvesinden bir yudum alıp düşüncelere daldı.. Demek ortadan kaybolmuş? Yolaçtığı karmaşayı seyretmek için buralarda kalacağını düşünürdüm, bütün amacı bu değil miydi? Yoksa cesaretini mi kaybetmiş?
ataç ikon İpekböceği
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
BookDiaryx

BookDiaryx

@dapdext

Gözlerin kapalıysa seninle ilgili herhangi bir şeyi anlamazlar.
ataç ikon Guguk Kuşu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Guguk Kuşu
0
Kötülük Kariyeri kitabının da yazarı Robert Galbraith tarafından kaleme alınan Guguk Kuşu kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053433620 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Guguk Kuşu isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Guguk Kuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kötülük Kariyeri
0
Dedektif Cormoran Strike’ın asistanı Robin Ellacott’a gizemli bir paket gönderilir ve içinden çıkan kesik kadın bacağıyla tüm dikkatler yeniden Strike’ın dedektiflik ofisine döner… Strike, gönderilen bu mesaja çok şaşırmamış, ama yine de içine kurt düşmüştür. Geçmişini düşündüğünde böyle bir şeye teşebbüs edebilecek dört kişi zihninde canlanır. Bu dört şüphelinin her biri de akla hayale gelmeyecek kötülükleri yapabilecek kadar zalimdir. Polis tek bir şüpheli üzerinde yoğunlaşır fakat Strike, emniyet güçlerinin yanlış kişinin peşinde koştuğunu düşünüp Robin’le birlikte meseleye el koymaya karar verir. Yakaladıkları ipuçlarının peşinde karanlık ve dolambaçlı yollara düşen Strike ve Robin için zaman tükenirken ikisinin hayatını da kâbusa çeviren çok daha ürkütücü olaylar kapılarını çalar… “Strike ve Robin her zaman olduğu gibi sizi bir mıknatıs misali çeken cazibeleriyle karşınızda.” New York Times “Okumaya başladığınızda Kötülük Kariyeri diğer tüm polisiyelerden farkını ortaya koyuyor. Umalım ki Strike ve Robin daha pek çok macerayla karşımıza çıkar.” Independent “Şiddetli, beklenmedik ve tam ağzınıza layık bir son… Bu roman sizi çok keyiflendirecek.” The Times “Kötülük Kariyeri, Cormoran Strike serisinin üçüncü ve en iyi kitabı. Galbraith seneler boyu akılda kalacak bir seri katil yaratmış. Bu öyle bir katil ki bizi daha kitabın ilk bölümünde pençesine alıp dehşete düşürüyor. Kusursuz bir tempoda ilerleyen bu gizemli kitap sürprizlerle dolu ve her sayfası polisiye roman geleneğinin en üst noktasını temsil ediyor.” Jocelyn McClurg “Hayranlarını tüm gece ayakta tutacağından kuşkunuz olmasın.” Observer “Bu çılgınca ve dâhice kurgu, yazarının tüm özgüveniyle kendini gösteriyor.” Guardian “Baştan sona, her sayfası çok eğlenceli.” Mail on Sunday “Akıllıca yazılmış, bağımlılık yapan bir gerilim.” Sunday Mirror “Polisiyenin zirvesinden.” Sun “Heyecan verici fikirlerle dolup taşan bir roman.” Scotland on Sunday
İpekböceği
2015
Guguk Kuşu kitabının da yazarı Robert Galbraith tarafından kaleme alınan İpekböceği kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435778 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İpekböceği isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Heyzen Ateş çevirmiştir. İpekböceği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0