up
ara
Robert Galbraith

Robert Galbraith

hazel duru

hazel duru

@hazelduru

Bombyx Mori, Quine' in son romanı mı?
'Evet' dedi ve kahvesinden bir yudum alıp düşüncelere daldı.. Demek ortadan kaybolmuş? Yolaçtığı karmaşayı seyretmek için buralarda kalacağını düşünürdüm, bütün amacı bu değil miydi? Yoksa cesaretini mi kaybetmiş?
ataç ikon İpekböceği
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
BookDiaryx

BookDiaryx

@dapdext

Gözlerin kapalıysa seninle ilgili herhangi bir şeyi anlamazlar.
ataç ikon Guguk Kuşu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Guguk Kuşu
0
Kötülük Kariyeri kitabının da yazarı Robert Galbraith tarafından kaleme alınan Guguk Kuşu kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053433620 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Guguk Kuşu isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Guguk Kuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İpekböceği
2015
Guguk Kuşu kitabının da yazarı Robert Galbraith tarafından kaleme alınan İpekböceği kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435778 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İpekböceği isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Heyzen Ateş çevirmiştir. İpekböceği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0