up
ara
Batuhan Dedde

Batuhan Dedde

Diyar akdoğan

Diyar akdoğan

@diyarakdogan

Dil dile değmeden dil öğrenilmez Ve ben
Dilimin diline değmesin den alarak gücümü
En büyük yalanımı söylüyorum;
Siktir git bayan, sizi sevmiyorum.
ataç ikon Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ersin

Ersin

@ersin66

Zaman kırıldı.Zaman maviye iyi gelmiyor.Ben her sokakta sana aşıktım,her şehirde,her gecede,her kimsesizlikte.Sadece zaman bir parça piçti, bir parçada gece.
ataç ikon Rasyonel Şizofreni
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ersin

Ersin

@ersin66

Ruhumun grilerini asıp yalnızlığıma,ceketimin cebimden ne zaman çıkartsam rengarenk düşlerimi, 'çocuksun' diyorlar.
ataç ikon Rasyonel Şizofreni
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Ersin

Ersin

@ersin66

Ve beni öptüğün gün,
Sen uyudun, ben ruhumu çıkartıp üzerini örttüm,
Rüzgar aşındırmasın diye tenini.
ataç ikon Rasyonel Şizofreni
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
Ersin

Ersin

@ersin66

Cebimdeki intiharları masanın üzerine boşalttım, buna sıcacık bir gülüşün yetti.Ve bir gün o gülüş beni göz çukurlarımdan aşağı itti.
ataç ikon Rasyonel Şizofreni
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ersin

Ersin

@ersin66

Bugün kaçıncı kez ölüyordum hatırlamam. Ölümlerimi hatırlayacak kadar ayık gezmedim ilk öldüğüm günden beri.
ataç ikon Rasyonel Şizofreni
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları
1970
Çapulcu kitabının da yazarı Batuhan Dedde tarafından kaleme alınan Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055150068 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çapulcu
0
Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları kitabının da yazarı Batuhan Dedde tarafından kaleme alınan Çapulcu kitabı Roman, Aile Hayatı, Aile İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055532864 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çapulcu isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Çapulcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırmızı Eroin
0
Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları kitabının da yazarı Batuhan Dedde tarafından kaleme alınan Kırmızı Eroin kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055150228 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı Eroin isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kırmızı Eroin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mesihler Yalnızca Kutsal Masallarda Olur
2014
Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları kitabının da yazarı Batuhan Dedde tarafından kaleme alınan Mesihler Yalnızca Kutsal Masallarda Olur kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055150761 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mesihler Yalnızca Kutsal Masallarda Olur isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Mesihler Yalnızca Kutsal Masallarda Olur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dayanılmaz Acılar Orkestrası
2015
Morfinsiz Çekilen Düş Sancıları ve Çapulcu kitaplarının da yazarı Batuhan Dedde tarafından kaleme alınan Dayanılmaz Acılar Orkestrası kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059878135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dayanılmaz Acılar Orkestrası isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitap Yeraltı Edebiyatı Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dayanılmaz Acılar Orkestrası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0