up
ara
Bayraktar Bayraklı

Bayraktar Bayraklı

TAYFUN YARDIMCIEL

TAYFUN YARDIMCIEL

@yardimt

"Nefsin olgunlaşması,kötüyü emreden seviyeden,kendini kınayan,ilham alan ve doyuma ulaşan bir seviyeye gelmesi eğitim işidir."
ataç ikon Kur'an'sız Müslümanlık
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Muhayyel

Muhayyel

@balanced

Ağzına sağlık üstadım. Kimse gerçeklerden kaçınmasın
Bayraktar Bayraklı
ünlüye 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon
İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri
2016
Kur'an'a Göre İdeal Toplum ve İslam'da Eğitim kitaplarının da yazarı Bayraktar Bayraklı tarafından kaleme alınan İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. M. Ü. İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9755481141 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kur'an'a Göre İdeal Toplum
2016
İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri ve İslam'da Eğitim kitaplarının da yazarı Bayraktar Bayraklı tarafından kaleme alınan Kur'an'a Göre İdeal Toplum kitabı İslam Felsefesi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bayraklı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789944288422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kur'an'a Göre İdeal Toplum isimli kitap 323 sayfadan oluşuyor. Kur'an'a Göre İdeal Toplum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İslam'da Eğitim
2008
İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri ve Kur'an'a Göre İdeal Toplum kitaplarının da yazarı Bayraktar Bayraklı tarafından kaleme alınan İslam'da Eğitim kitabı İslam, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bayraklı Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789944288354 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İslam'da Eğitim isimli kitap 299 sayfadan oluşuyor. İslam'da Eğitim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kur'an'sız Müslümanlık
2013
İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri kitabının da yazarı Bayraktar Bayraklı tarafından kaleme alınan Kur'an'sız Müslümanlık kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Düşün Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786055125592 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kur'an'sız Müslümanlık isimli kitap 370 sayfadan oluşuyor. Kur'an'sız Müslümanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ayetlerin Işığında İman, İbadet ve Ahlak Üzerine Sohbetler
2000
İmtihan Pedagojisi ve Ölçme-Değerlendirme Teknikleri ve Kur'an'a Göre İdeal Toplum kitaplarının da yazarı Bayraktar Bayraklı tarafından kaleme alınan Ayetlerin Işığında İman, İbadet ve Ahlak Üzerine Sohbetler kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İşaret Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9753500955 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayetlerin Işığında İman, İbadet ve Ahlak Üzerine Sohbetler isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Ayetlerin Işığında İman, İbadet ve Ahlak Üzerine Sohbetler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0