up
ara
Selvi Atıcı

Selvi Atıcı

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Bir eliyle kendi yüzünü işaret ederek, “Fena dağıtmışlar!” dedi.
Buz gibi bir sesle, “Öyle,” dedim.
Yanımdaki keş olduğunu düşündüğüm çocuk bana baktı. “Gözlük taksaydın bari!”
Sinirle, “Sen o kafayla beni görebiliyor musun?” diye sordum. Arabanın içinde bir gümbürtü koptu. Seslerini koyuverip kahkaha atmaya başladılar.
“Şimdi biraz kıpraşıyorsun, ama yarım saat sonra çok net görürüm. Endişelenme!” Sırıtıyordu.
ataç ikon Ben İyi Bir Kızdım
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Fatma Ay

Fatma Ay

@fatmaay868

Ama aşk ... Çok sinsiydi ! Öyle sinsiydi ki bedeninize girdiğinde anlamak olanaksızdı . Hisler birbirleriyle karışıyor , yükseliyor ve duyguları farklı frekanslarda zihne sunum yapıyordu .
ataç ikon BİZ
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Kalabalıktan nefret ederim!”
“Yarın aktivitemizi birlikte belirleriz!”
“Yarına hasta olmayı planlıyorum!” Çiğdem, hafifçe gülmeye başladı.
Adam da gülümsüyordu. “O zaman ben de çorba yaparım!”
“İstediğini her zaman alıyorsun, değil mi?”
“Her zaman…”
ataç ikon BİZ
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Hayal Perest

Hayal Perest

@hayal

Kalbim Sende Kalmış
Ali, onu öfkelendirmeye bayılıyordu. O öfkelendiğinde gözlerinin koyulaşmasına, yanaklarına tırmanan kana, minik yumruklarını sıkmasına… Eliyle, ipeksi saçlarını sertçe arkaya savurmasına! Ali, onun her şeyine bayılıyordu. Yüzündeki her bir çizgiye, bedenine, saçlarına, duruşuna… Hüzünlendiğinde buğulanan bakışlarına! Gülümsediğinde dudaklarının kenarındaki kırışıklığa ve gözlerindeki, o içinde kaybolmak istediği tarifsiz bakışlara… Kaşının hemen üzerindeki minik bene – Arya, o bene sinir oluyordu. Minicik burnuna ve kimi zaman o burnu kibirle kimi zaman da inatçı bir direnişle havaya kaldırmasına. Kararlılığının izlerini taşıyan köşeli çenesine… Ali, onu her şeyiyle seviyordu. Her satırını, her kelimesini, sesinin hangi tınıyla süslenirse süslensin berraklığını…
ataç ikon Kalbim Sende Kalmış
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Gamze Türk

Gamze Türk

@gamzeturk

İnsanların gözleri sadece bakmak istediklerini görür.
ataç ikon Pinokyo'nun Rüyası
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
dilara k.

dilara k.

@biradetiguana

"Dışarıdaki aslanların aslanlığı dışarıda kalır! Evde dişi aslanın sözü geçer."
ataç ikon Pinokyo'nun Rüyası
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Yarasa
0
Kalbim Sende Kalmış kitabının da yazarı Selvi Atıcı tarafından kaleme alınan Yarasa kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 0 yılında 9786059545259 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarasa isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Yarasa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kalbim Sende Kalmış
2016
Yarasa kitabının da yazarı Selvi Atıcı tarafından kaleme alınan Kalbim Sende Kalmış kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059809924 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbim Sende Kalmış isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kalbim Sende Kalmış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kimliksiz
0
Yarasa kitabının da yazarı Selvi Atıcı tarafından kaleme alınan Kimliksiz kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786059021067 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kimliksiz isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kimliksiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen
2015
Yarasa kitabının da yazarı Selvi Atıcı tarafından kaleme alınan Sen kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059021265 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Sen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
BİZ
0
"Zengin, güçlü ancak bir o kadar da sert ve soğuk bir adam. Sorumlulukları onu erkenden ve belki de biraz fazla olgunlaştırmış. Âdeta çelikten bir duvar. Üç parça takım elbisesi, geniş omuzlarına oturan kaliteli paltosu ve kasketiyle tamamlıyor zırhını. Dışarıdan göründüğü kadarıyla bir masalı yaşıyor bu şövalye. Hayatında yeniliklere, sarsıntılara, yani aşka yer yok. Zaten kadınları da bir türlü anlamıyor. Ama bir gün; hayata karşı sağlam duran, hedefleri olan ve bunlara ulaşmak için çabalayan muhteşem bir kadın çıkıveriyor karşısına. Artık kendi kararlarını vermeye ant içmiş azimli bir kadın. Kaçınılmaz bir çarpışmayla bir araya geliyorlar. Peki, birbirlerine tamamen zıt hayatlarının kavuşması için kendilerine izin verecekler mi? Mevzubahis aşk olunca, geriye kalan her şey önemsizleşir mi? Ne kadar ödün verebilir insan kişiliğinden, hedeflerinden, geçmişinden ve ailesinden? Hızla gelen bir mermi, çelik bir duvarla karşılaşırsa ne olur?"
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0