up
ara
Emine Can

Emine Can

Su

Su

@golgeninkanali

"Seni çok özledim" diy fısıldadı kulağıma.
Ses tonu öyle bir özlem barındırıyordu ki... Hiçbir şey söylemeden ona sarılıyor, gözyaşlarıma engel olamıyordum.
"Rüya olmasından korkuyorum, Max. Birazdan uyanacak olmaktan, yok olmandan korkuyorum."
Sanki mümkünmüş gibi daha sıkı sarılırken, başını yüzüme doğru eğip gözlerime baktı.
"Senin kadar gerçeğim güzelim
ataç ikon Alayına New York
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kırk Hikaye Bir Efsane İstanbul
2015
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Arzu Gerçek tarafından kaleme alınan Kırk Hikaye Bir Efsane İstanbul kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. 40'lar Kulübü yayınevinden 2015 yılında 9786056504600 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırk Hikaye Bir Efsane İstanbul isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Kırk Hikaye Bir Efsane İstanbul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alayına New York
2015
Kırk Hikaye Bir Efsane İstanbul kitabının da yazarı Emine Can tarafından kaleme alınan Alayına New York kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789944829991 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alayına New York isimli kitap 446 sayfadan oluşuyor. Alayına New York kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaz Aşkım
2015
Kırk Hikaye Bir Efsane İstanbul ve Alayına New York kitaplarının da yazarı Emine Can tarafından kaleme alınan Yaz Aşkım kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786051730592 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaz Aşkım isimli kitap 407 sayfadan oluşuyor. Yaz Aşkım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0