up
ara
Aslı Karabulut

Aslı Karabulut

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Bu hayatta en büyük hata, hakkında hiçbir şey bilmediğin birini pervazsızca yargılamaktır.”
“Yalan mı?”
Menderes keyifsiz ve tehlikeli bir gülüşle ona doğru biraz daha eğildi. “Bir de, Leyla… İstediğini elde etmek için beni kışkırtmana gerek yok. Fazla zahmetli bir yol. Neden basit olanı seçmiyorsun?”
“Ne elde etmeye çalışıyormuşum?” Cılız sesi kulaklarına yabancıydı. “Bahsettiğiniz yolla neyi kastettiğinizi de anlamış değilim.”
Titrek ve kısık tonla sorulmuş olan soru karşısında, Menderes’in gözlerinde ışıldayan ve eğlendiğini gösteren bir ifade belirdi. Leyla’yı adı gibi bir karanlığa hızla çekerken, tenlerinin alevler içinde kaldığının farkındaydı. “Sıcak, ıslak ve tutkulu bir öpücük istiyorsun.” Kelimeleri boğuklaşmış, ikisini de büyülü bir geceye hapsetmişti. “Şimdi söyle bana. Merakını gidermeye cesaretin var mı?”
ataç ikon Leyla Fırtınası
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Esin Aykan

Esin Aykan

@esinaykan

"Annelerimiz aynı olmadığı için abim artık beni sevmeyecek mi ?"
ataç ikon Kan Kırmızı
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Leyla Fırtınası
0
KARANLIK BİR GECE... ATEŞLİ BİR FIRTINA... PARILTILI TAŞLARIN VE SIRLARIN MERKEZİNDE YAŞANAN TUTKULU BİR AŞK... İş dünyasında otoriter kişiliğiyle tanınan Menderes Vardar, emrivakilerden haz etmez ve şüpheci yanını göstermekten çekinmezdi. Gecesini huzursuzluğa sürükleyen kadına yaklaşımı, sessiz bir meydan okumadan ibaretti. Bakışları buluşup da onu koruma içgüdüsüyle dolup taştığı anda, hayatındaki en büyük sırla sınanacağına ihtimal dahi vermezdi. Özenle yarattığı kozasından çıkıp ülkesine dönmek zorunda kalan Leyla Artunç, kendinden başka kimseye güvenmezdi. Hiç tanımadığı bir adamın evine adım attığında, etrafını saran karanlığın, ruhuna sızmasına engel olmak için direndi. Sürüklendiği mahkûmiyet, şimdiye kadar inandıklarını sarsacak belki de tek sebepti. İkisinin de zayıf noktalarını hedef alan tehlikeli biri, tehditlerini acımasızca savururken kırıp dökmekte ve sınırları zorlamakta tereddüt etmeyecekti. LEYLA, ONU BAKIŞLARIYLA BİLE ALEVLERİN İÇİNE HAPSEDEN ADAMA KARŞI KOYABİLECEK MİYDİ? MENDERES, GÖZLERİ GECEYİ ANDIRAN KADININ KORKULARINI VE GÜVENSİZLİĞİNİ, TENİNDEN USULCA SÖKÜP ALMAYI BAŞARABİLECEK MİYDİ? PEKİ YA AŞK, KALPLERİNDEKİ ATEŞE BOYUN EĞMELERİNİ SAĞLAYABİLECEK MİYDİ?
Ateş ve Buz
2015
Leyla Fırtınası kitabının da yazarı Aslı Karabulut tarafından kaleme alınan Ateş ve Buz kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059021227 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateş ve Buz isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ateş ve Buz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kan Kırmızı
2015
Leyla Fırtınası kitabının da yazarı Aslı Karabulut tarafından kaleme alınan Kan Kırmızı kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059232180 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Kırmızı isimli kitap 574 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kan Kırmızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eylül Çıkmazı
2016
Leyla Fırtınası kitabının da yazarı Aslı Karabulut tarafından kaleme alınan Eylül Çıkmazı kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059232555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eylül Çıkmazı isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Eylül Çıkmazı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0