up
ara
‹ Aslı Karabulut

Aslı Karabulut Kitapları

2015
Leyla Fırtınası kitabının da yazarı Aslı Karabulut tarafından kaleme alınan Ateş ve Buz kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059021227 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateş ve Buz isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ateş ve Buz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Leyla Fırtınası kitabının da yazarı Aslı Karabulut tarafından kaleme alınan Eylül Çıkmazı kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059232555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eylül Çıkmazı isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Eylül Çıkmazı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Leyla Fırtınası kitabının da yazarı Aslı Karabulut tarafından kaleme alınan Kan Kırmızı kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059232180 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Kırmızı isimli kitap 574 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kan Kırmızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
KARANLIK BİR GECE... ATEŞLİ BİR FIRTINA... PARILTILI TAŞLARIN VE SIRLARIN MERKEZİNDE YAŞANAN TUTKULU BİR AŞK... İş dünyasında otoriter kişiliğiyle tanınan Menderes Vardar, emrivakilerden haz etmez ve şüpheci yanını göstermekten çekinmezdi. Gecesini huzursuzluğa sürükleyen kadına yaklaşımı, sessiz bir meydan okumadan ibaretti. Bakışları buluşup da onu koruma içgüdüsüyle dolup taştığı anda, hayatındaki en büyük sırla sınanacağına ihtimal dahi vermezdi. Özenle yarattığı kozasından çıkıp ülkesine dönmek zorunda kalan Leyla Artunç, kendinden başka kimseye güvenmezdi. Hiç tanımadığı bir adamın evine adım attığında, etrafını saran karanlığın, ruhuna sızmasına engel olmak için direndi. Sürüklendiği mahkûmiyet, şimdiye kadar inandıklarını sarsacak belki de tek sebepti. İkisinin de zayıf noktalarını hedef alan tehlikeli biri, tehditlerini acımasızca savururken kırıp dökmekte ve sınırları zorlamakta tereddüt etmeyecekti. LEYLA, ONU BAKIŞLARIYLA BİLE ALEVLERİN İÇİNE HAPSEDEN ADAMA KARŞI KOYABİLECEK MİYDİ? MENDERES, GÖZLERİ GECEYİ ANDIRAN KADININ KORKULARINI VE GÜVENSİZLİĞİNİ, TENİNDEN USULCA SÖKÜP ALMAYI BAŞARABİLECEK MİYDİ? PEKİ YA AŞK, KALPLERİNDEKİ ATEŞE BOYUN EĞMELERİNİ SAĞLAYABİLECEK MİYDİ?