up
ara
Ahmet Ordu

Ahmet Ordu

Onca Zamandan Sonra
2015
Yüzünde Gözyaşı Yüreğimde Sancı ve Höyükte Bir Ulu Çınar kitaplarının da yazarı Ahmet Ordu tarafından kaleme alınan Onca Zamandan Sonra kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Duvar Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786058543973 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Onca Zamandan Sonra isimli kitap 93 sayfadan oluşuyor. Onca Zamandan Sonra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yüzünde Gözyaşı Yüreğimde Sancı
2009
Onca Zamandan Sonra ve Höyükte Bir Ulu Çınar kitaplarının da yazarı Ahmet Ordu tarafından kaleme alınan Yüzünde Gözyaşı Yüreğimde Sancı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Duvar Yayınları yayınevinden 2009 yılında 0 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüzünde Gözyaşı Yüreğimde Sancı isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Yüzünde Gözyaşı Yüreğimde Sancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Höyükte Bir Ulu Çınar
2009
Onca Zamandan Sonra kitabının da yazarı Onca Zamandan Sonra ve Yüzünde Gözyaşı Yüreğimde Sancı kitaplarının da yazarı Ahmet Ordu tarafından kaleme alınan Höyükte Bir Ulu Çınar kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Duvar Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786059353045 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Höyükte Bir Ulu Çınar isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Höyükte Bir Ulu Çınar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0