up
ara
Susan Mallery

Susan Mallery

Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

"...ama ben, ölmeyi dahi becerememiştim..''
ataç ikon Bana Bir Aşk Borçlusun (Lone Star Sister...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

Geçmiş ve gelecek yoktur. Sadece sonsuz bir şimdi vardır.
ataç ikon Bana Bir Aşk Borçlusun (Lone Star Sister...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc

Kevin onun çantasını el yordamıyla karıştırdı,nihayet eline anahtar gelince tutup dışarıya çıkardı. Anahtar 'flamingo' şeklindeki bir plastik bir anahtarlığa geçirilmişti. Flamingonun kanatlarının birine 3 rakamı boyanmıştı.
ataç ikon Pembe Cadillac
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
deryaeymen

deryaeymen

@deryapekkollhotmailcom

"Sen öp." "Hayır,sen öp!" Sekiz yaşındaki Katie ikiz kardeşiyle önlerindeki kütüğe oturmuş yeşil küçük kurbağaya doğru baktı.yaz güneşi ağaçlarda parlayarak otlarla şekiller oluşturuyor ve kütük ona meltemde dans eden perileri düşündürüyordu.
ataç ikon Işıldayan
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2)
2012
Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) ve Işıldayan kitaplarının da yazarı Susan Mallery tarafından kaleme alınan Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053430599 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gizem Onat çevirmiştir. Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3)
0
Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) kitabının da yazarı Susan Mallery tarafından kaleme alınan Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) kitabı Aşk, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053431480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Işıldayan
2010
Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) kitabının da yazarı Susan Mallery tarafından kaleme alınan Işıldayan kitabı Aşk Romanı, Aşk Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9786054188598 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Işıldayan isimli kitap 310 sayfadan oluşuyor. Işıldayan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkın Peşinde (Lone Star Sisters #4)
2013
Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) kitabının da yazarı Susan Mallery tarafından kaleme alınan Aşkın Peşinde (Lone Star Sisters #4) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053433439 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Peşinde (Lone Star Sisters #4) isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Aşkın Peşinde (Lone Star Sisters #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tatlı Aşk
2015
Aşkın İki Yüzü (Lone Star Sisters #2) ve Hüznün Gölgesinde Aşk (Lone Star Sisters #3) kitaplarının da yazarı Susan Mallery tarafından kaleme alınan Tatlı Aşk kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435402 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatlı Aşk isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tuba Özkat çevirmiştir. Tatlı Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0