up
ara
Betül Güçlü

Betül Güçlü

Duygu

Duygu

@clarissa

Biyolojik bağa gerek yoktu, böyle hissetmek için. Efran bu çocukların babasıydı! Beril kabul etmese bile, onu istemese bile bu değişmeyecekti bu. Geçirdikleri her günde ilmek ilmek işlenmiş bir sevgiyle bağlanmıştı çocuklara. Bu eve geldiği gün amacı Beril’in kalbini kazanmakken âşık olduğu kadın iki küçük hediye vermişti ona. İkizlere öğrettiği her şeyde nasıl gururlandığını, onların gülümsemesinde kalbinin nasıl büyüdüğünü düşündü. İşte bu yüzden, Efran bu çocukların babasıydı.
ataç ikon Süper Dadı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Süper Dadı
2015
Muzlu Pastam kitabının da yazarı Betül Güçlü tarafından kaleme alınan Süper Dadı kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059021289 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Süper Dadı isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Süper Dadı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Muzlu Pastam
2016
Süper Dadı kitabının da yazarı Betül Güçlü tarafından kaleme alınan Muzlu Pastam kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059021708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Muzlu Pastam isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Muzlu Pastam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Küçük Mucizeler
2016
Süper Dadı kitabının da yazarı Betül Güçlü tarafından kaleme alınan Küçük Mucizeler kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Müptela Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059021920 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük Mucizeler isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Okunan Wattpad Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Küçük Mucizeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0