up
ara
Tuğçe Kazaz

Tuğçe Kazaz

Derin Uyku
2015
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tuğçe Kazaz tarafından kaleme alınan Derin Uyku kitabı Anı, Hatıra, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timen Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786058424104 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Derin Uyku isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Derin Uyku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uzun Hikaye
2012
Balkan göçmeni olan Ali dedesi büyütür. Mert ve eşitlik yanlısı bir karaktere sahip olan Ali, aşık olduğu kadını ailesi ona vermeyince kaçırır. Geçimini muhasebecilik ile kazanmaktadır. Yasamakta olduğu kasabada eşitlik istediği için kovulur Sosyalist lakabına sahip olan Ali. Hikaye 1940'lı yıllar ile 1970'li yıllar aradında geçmektedir.
İçimde Akan Nehir
2015
Başrollünde oyuncu Erhan Güleryüz yer aldığı, yönetmenliğini Erhan Güleryüz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İçimde Akan Nehir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kampüsistan
2003
Başrollünde oyuncu Tuğçe Kazaz yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kampüsistan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Yaz Balkanlar
2012
Başrollünde oyuncu Tuğçe Kazaz yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Dostluk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Yaz Balkanlar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0