up
ara
Akilah Azra Kohen

Akilah Azra Kohen

Yeliz Tok

Yeliz Tok

@yeliztok

Aslında haksızlığı gördükleri halde, sadece kabul gördükleri ve alay edilmedikleri için, bile bile hırsızların, hak yiyenlerin taraftarı olmuştu toplumun bir kısmı.
ataç ikon Pi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Yeliz Tok

Yeliz Tok

@yeliztok

Gerçek dost amaçlarını besleyen kişiydi, içine sızan o korkuda var olmaya çalışan değil!
ataç ikon Pi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Yeliz Tok

Yeliz Tok

@yeliztok

Hayat güçlüyü kayırmıyor, her varlığa güçlü olabilmek, kendi versiyonunun en güçlüsü olabilmek için fırsat veriyor, yaşadığımız her kötü olay aslında bir egzersiz, yaşadığımız her kötü travma aslında zihnimize kazınan bir yol haritası, yaşadığımız her darbe aslında gelişmesi gereken yanımızın aşısı! Evren güçlüyü kayırmıyor, güçlü olabilecekken kendi gücünü bulmayıp saklanmaya çalışanları, kaçanları eliyor! Yaradan’ın adaletini fark edemeyecek kadar zavallısın!”
ataç ikon Pi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Merve Kübra

Merve Kübra

@kubra984

Kendini hatırlayan biri,kimseye kapılmaz.
ataç ikon Gör Beni
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 1 yorum
lelalpkos (@lelalpkos)
kıymetli olduğunu zanneder ondandır
10.02.19 beğen cevap
Orestes

Orestes

@sapareaude

Ve çok fakirlerdi ama fakirlikleriyle gurur duyuyorlardı.Çünkü birinin fazlalığını başkasının eksikliği olarak görüyorlardı.
ataç ikon Gör Beni
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Orestes

Orestes

@sapareaude

Mustafa Kemal Atatürk'ün Çanakkale'de ölen düşman devletlerin evlatları için yaptığı uluslararası açıklama:"Bu memleketin toprakları üstünde kanlarını döken kahramanlar! Burada bir dost vatanın toprağındasınız.Huzur ve sessizlik içinde uyuyunuz.Sizler Mehmetçikler kez yan yana,koyun koyunasınız.Uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! Gözyaşlarınızı dindiriniz.Evlatlarınız,bizim bağrımızdadır.Huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır.Onlar,bu toprakta canlarını verdikten sonra, artık bizim evlatlarımız olmuşlardır."
ataç ikon Gör Beni
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
elif özan

elif özan

@hickimsee

Bırak ben derslerimi kendim alayım. Bana dost ol, öğretmen değil.
Azra Kohen
Akilah Azra Kohen
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Çi
2013
Fi kitabının da yazarı Akilah Azra Kohen tarafından kaleme alınan Çi kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054994816 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çi isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gör Beni
2019
Çi ve Fi kitaplarının da yazarı Akilah Azra Kohen tarafından kaleme alınan Gör Beni kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2019 yılında 9786051853635 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gör Beni isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Gör Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fi
2013
Bir üçlü serinin ilk romanı. Konusu çok geniş kapsamlı her şey var içinde. Aşk, tutku, ihanet, komplo teorileri, siyaset. Türkiye gerçeği yakalanırken dünya popüler akımlarına da göndermeler var.
Pi
2015
Hem bir yakın dönem tarihi, hem felsefe/psikoloji, hem bilim, hem kişisel gelişim, hem de siyaset kitabı denebilir. Kahramanlar genelde bildik ve tanıdık. Dünyayı aslında kimlerin yönettiği, kimlerin aslında sadece piyon olduğu ve kimlere maşalık yaptığı, neden partiler ve liderler değişse de sistemin bir türlü değişmediği ve değişmeyeceği gayet güzel vurgulanıyor.
Aeden - Bir Dünya Hikayesi
2016
Çi kitabının da yazarı Akilah Azra Kohen tarafından kaleme alınan Aeden - Bir Dünya Hikayesi kitabı Fantastik, Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053111870 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aeden - Bir Dünya Hikayesi isimli kitap 616 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aeden - Bir Dünya Hikayesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
2 oy
0