up
ara
‹ Birhan Keskin

Birhan Keskin Kitapları

1970
Soğuk Kazı kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabı Araştırma - İnceleme, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753426572 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birhan Keskin Şiiri ve Ba isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Soğuk Kazı kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753427708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Soğuk Kazı isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Soğuk Kazı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Ba kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753425148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ba isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Ba kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Kim Bağışlayacak Beni kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753425131 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kim Bağışlayacak Beni isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kim Bağışlayacak Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Y'ol kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753425612 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Y'ol isimli kitap 73 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Y'ol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Fakir Kene kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786053160359 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fakir Kene isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Fakir Kene kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Kadın ve Kukla ve Afrodit kitaplarının da yazarı Pierre Louys tarafından kaleme alınan Bilitis'in Şarkıları kitabı Şiir, Şiir (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789753637503 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilitis'in Şarkıları isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İzzet Yasar çevirmiştir. Kitap Eşcinsel temalı kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bilitis'in Şarkıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!