up
ara
Blair Brown

Blair Brown

Gerçeğin Ötesinde
1980
Başrollünde oyuncu Blair Brown yer aldığı, yönetmenliğini Ken Russell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerçeğin Ötesinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lanetli Bebek
2007
Başrollünde oyuncu Blair Brown yer aldığı, yönetmenliğini Isaac Webb üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanetli Bebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Griffin ve Phoenix
2006
Başrollünde oyuncu Blair Brown yer aldığı, yönetmenliğini Ed Stone üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Griffin ve Phoenix isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Stealing Home
1988
Başrollünde oyuncu Blair Brown yer aldığı, yönetmenliğini Steven Kampmann üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stealing Home isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dark Matter
2007
Başrollünde oyuncu Blair Brown yer aldığı, yönetmenliğini Shizheng Chen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dark Matter isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Limitless
2015
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0