up
ara
Bram Stoker

Bram Stoker

Hayata Gülümse

Hayata Gülümse

@hayataagulumse - Mersin

Gerçek Tanrı bir serçenin düşüşünü bile önemser; fakat insanın gururundan yaratılan Tanrı, kartalla serçe arasındaki farkı göremez.
ataç ikon Dracula
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
ibrahim Barut

ibrahim Barut

@ibrahimbarut0 - Şanlıurfa

Demek ki aynı şeyler sürekli yaşanıyor ve görünüşe bakılırsa, hayatın varlığının bizden esirgemediği derslerin hiçbirinden yararlanmadan, aynı hataları durmaksızın tekrarlayıp duruyorduk.

Sf. 156
ataç ikon Dracula
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
ibrahim Barut

ibrahim Barut

@ibrahimbarut0 - Şanlıurfa

Dracula
Sf. 157
ataç ikon Dracula
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize - Balıkesir

Aniden durdu ve yüzüne yine o eski kurnazca ifade takıldı, suyun yüzeyini süpüren rüzgar gibi. ''Ve doktor, yaşama gelince, yaşam nedir ki? İstediğiniz her şeye sahip olunca ve bir daha hiçbir zaman bir şeye ihtiyacınız olmayacağını bilince, bu her şeydir.''
ataç ikon Dracula
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Şevval Yazıcı

Şevval Yazıcı

@sevvalyazici

draculayı okuyan varmı
ataç ikon Dracula
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
ibrahim Barut

ibrahim Barut

@ibrahimbarut0 - Şanlıurfa

Bir süre ikimiz de sessiz kaldık ve pencereye doğru baktığımda, yaklaşmakta olan şafağın ilk solgun ışıklarını gördüm. Her şeyin üzerine tuhaf bir durgunluk çökmüş gibiydi; ama dinlerken, vadinin aşağılarından, pek çok kurdun ulumasını duydum. Kont'un gözleri pırıldadı ve şöyle söyledi:

"Onları dinleyin -gecenin çocukları. Ne müzik yapıyorlar ama!"

sf. 28
ataç ikon Dracula
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Ölüyü Uyandırma
1970
Beyaz Ejderha'nın Yuvası ve The Judge's House - Ligeia kitaplarının da yazarı Bram Stoker tarafından kaleme alınan Ölüyü Uyandırma kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Karınca Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758715114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüyü Uyandırma isimli kitap 222 sayfadan oluşuyor. Ölüyü Uyandırma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beyaz Ejderha'nın Yuvası
1970
Ölüyü Uyandırma kitabının da yazarı Ölüyü Uyandırma ve The Judge's House - Ligeia kitaplarının da yazarı Bram Stoker tarafından kaleme alınan Beyaz Ejderha'nın Yuvası kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Seyhan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789756207819 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Ejderha'nın Yuvası isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İmdat Yeğen çevirmiştir. Beyaz Ejderha'nın Yuvası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Judge's House - Ligeia
2011
Ölüyü Uyandırma ve Beyaz Ejderha'nın Yuvası kitaplarının da yazarı Bram Stoker tarafından kaleme alınan The Judge's House - Ligeia kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Atlas Yayın Dağıtım yayınevinden 2011 yılında 9789944708302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Judge's House - Ligeia isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. The Judge's House - Ligeia kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yedi Yıldız Mücevheri
2010
Ölüyü Uyandırma ve Beyaz Ejderha'nın Yuvası kitaplarının da yazarı Bram Stoker tarafından kaleme alınan Yedi Yıldız Mücevheri kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789758725588 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yedi Yıldız Mücevheri isimli kitap 268 sayfadan oluşuyor. Yedi Yıldız Mücevheri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dracula
0
Ölüyü Uyandırma kitabının da yazarı Bram Stoker tarafından kaleme alınan Dracula kitabı Roman, Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 0 yılında 9786055813468 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dracula isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Alev Er çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dracula kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nosferatu Bir Korkunun Senfonisi
1922
Başrollünde oyuncu Max Schreck yer aldığı, yönetmenliğini Friedrich Wilhelm Murnau üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nosferatu Bir Korkunun Senfonisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Drakula
1979
Başrollünde oyuncu Donald Pleasence yer aldığı, yönetmenliğini John Badham üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Drakula isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dracula: Dead And Loving It
1995
Başrollünde oyuncu Leslie Nielsen yer aldığı, yönetmenliğini Mel Brooks üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dracula: Dead And Loving It isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Scars Of Dracula
1970
Başrollünde oyuncu Christopher Lee yer aldığı, yönetmenliğini Roy Ward Baker üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Scars Of Dracula isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Lair Of The White Worm
1988
Başrollünde oyuncu Amanda Donohoe yer aldığı, yönetmenliğini Ken Russell üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Lair Of The White Worm isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0