up
ara
Brenda Joyce

Brenda Joyce

Atlantis Yolcusu

Atlantis Yolcusu

@atlantisyolcusu - Zonguldak

Elizabeth Fıtzgerald’a bütün kalbini vermişti ve kadının ihanetini asla unutmayacaktı. İlk baştaki kadar yaralı değildi ama yaranın izi kalmıştı ve durmadan sızlıyor, yanıyor, onu rahatsız ediyordu. Bir süre önce çareyi, öfkeye sığınmakta bulmuştu. Çünkü acı çekmekten daha katlanılabilir bir duyguydu. Artık acı çekmek yerine içinden öfkeleniyordu.
ataç ikon Maskeli Balo (Warenne Dynasty, #5)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Atlantis Yolcusu

Atlantis Yolcusu

@atlantisyolcusu - Zonguldak

Herkes cehennemin alev alev yanan bir yer olduğunu düşünürdü. Oysa herkes yanılıyordu.
Cehennem karanlıktı. Karanlık ise sessizlik ve yalnızlıktı.
ataç ikon Kaçak Gelin (Warenne Dynasty, #6)
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7)
2012
Bir Avuç Aşk (Warenne Dynasty, #4) kitabının da yazarı Brenda Joyce tarafından kaleme alınan Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053430261 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydan Şanlısoy Özbek çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Avuç Aşk (Warenne Dynasty, #4)
2010
Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) kitabının da yazarı Brenda Joyce tarafından kaleme alınan Bir Avuç Aşk (Warenne Dynasty, #4) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786054456277 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Avuç Aşk (Warenne Dynasty, #4) isimli kitap 624 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nilüfer Altınel çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Avuç Aşk (Warenne Dynasty, #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaçak Gelin (Warenne Dynasty, #6)
2011
Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) kitabının da yazarı Brenda Joyce tarafından kaleme alınan Kaçak Gelin (Warenne Dynasty, #6) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289911 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaçak Gelin (Warenne Dynasty, #6) isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müge Kocaman Özçelik çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kaçak Gelin (Warenne Dynasty, #6) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tehlikeli Aşk (Warenne Dynasty, #9)
2012
Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) kitabının da yazarı Brenda Joyce tarafından kaleme alınan Tehlikeli Aşk (Warenne Dynasty, #9) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053431503 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tehlikeli Aşk (Warenne Dynasty, #9) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melda Dinçel çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Tehlikeli Aşk (Warenne Dynasty, #9) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maskeli Balo (Warenne Dynasty, #5)
2010
Aşka Yelken Açanlar (Warenne Dynasty, #7) kitabının da yazarı Brenda Joyce tarafından kaleme alınan Maskeli Balo (Warenne Dynasty, #5) kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 9786055360399 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maskeli Balo (Warenne Dynasty, #5) isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özgü Çelik çevirmiştir. Kitap En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Maskeli Balo (Warenne Dynasty, #5) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0