up
ara
Burhan Bozgeyik

Burhan Bozgeyik

Ka!?.

Ka!?.

@nfk1

Kemal Sunal'ın ölümü çok ibret vericiydi. Onun ölümüyle birlikte yüz binlerce, milyonlarca insan 'ölüm hakikatını' düşünmeye başlamıştı.
Tuhaftı, her gün, Kemal Sunal'ın filmlerinde canlandırdığı İnek Şaban, Kibar Feyzo, Kapıcılar Kralı gibi karakterlerin benzeri binlerce, on binlerce insan can veriyordu. Ama kimse 'ölüm gerçeğini' düşünmek istemiyordu. Gerçeği değil de 'rol yapanı' can verince insanların kafası ayıyordu.
syf;58
ataç ikon Meşhurların Son Anları
kitaba 5 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Ka!?.

Ka!?.

@nfk1

Ölüm başlıbaşına bir nasihattı. Fazla söze hacet yoktu. Ama göz önündeki bu gerçekten kaç kişi dersini alıyordu?
syf; 99
ataç ikon Meşhurların Son Anları
kitaba 5 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Gölge

Gölge

@golge2010

Meşhurların Son Anları
ataç ikon Meşhurların Son Anları
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Tarih Boyunca Şehit Öyküleri
1970
Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) kitabının da yazarı Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) ve Said Nursi kitaplarının da yazarı Burhan Bozgeyik tarafından kaleme alınan Tarih Boyunca Şehit Öyküleri kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cihan Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756476369 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarih Boyunca Şehit Öyküleri isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Tarih Boyunca Şehit Öyküleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy)
1970
Tarih Boyunca Şehit Öyküleri kitabının da yazarı Tarih Boyunca Şehit Öyküleri ve Said Nursi kitaplarının da yazarı Burhan Bozgeyik tarafından kaleme alınan Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cihan Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055408152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Said Nursi
1970
Tarih Boyunca Şehit Öyküleri ve Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Burhan Bozgeyik tarafından kaleme alınan Said Nursi kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlke Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 2880000034803 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Said Nursi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Said Nursi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
On İki İmam Sevgisi ve Gerçek Alevilik
1970
Tarih Boyunca Şehit Öyküleri ve Ölüm Sonrası Hayat (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Burhan Bozgeyik tarafından kaleme alınan On İki İmam Sevgisi ve Gerçek Alevilik kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cihan Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756476697 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan On İki İmam Sevgisi ve Gerçek Alevilik isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. On İki İmam Sevgisi ve Gerçek Alevilik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Meşhurların Son Anları
1970
Tarih Boyunca Şehit Öyküleri kitabının da yazarı Burhan Bozgeyik tarafından kaleme alınan Meşhurların Son Anları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cihan Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055408145 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Meşhurların Son Anları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Meşhurların Son Anları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0