up
ara
Idris Elba

Idris Elba

Hasat Zamanı
2007
Kızını ve kocasını kaybetmiş eski bir misyonerin İncil'de geçen ürkütücü on belanın bir kasabada yaşanmasına tanıklık etmesi ve inanmayı bıraktığı mistik ve doğaüstü olayları tecrübe etmesi konu edilmektedir.
28 Hafta Sonra
2007
Ölümcül bir virüs olan rage virüsünün ortaya çıkmasından altı ay sonra bazı bölgeler karantinaya alınır ve insanlar o bölgelere yerleşmeye başlar. Ancak virüs, sanıldığının aksine tamamen yok olmamıştır. Aylar sonra birbirine kavuşan ailelerden biri büyük bir sır taşımaktadır.
This Christmas
2007
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Preston A. Whitmore II üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden This Christmas isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi
2011
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Brian Taylor üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşet Gecesi
2008
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Nelson Mccormick üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşet Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Luther
2010
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dedektif türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Polisiye türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Luther isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ruth Rendell Mysterie
1988
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, 1988 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ruth Rendell Mysterie isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
ınsiders
1996
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, 1996 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden ınsiders isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ultraviolet
1998
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, 1998 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ultraviolet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0