up
ara
Chris Evans

Chris Evans

Gün Işığı
2007
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Dünya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gün Işığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi
2007
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Tim Story üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik Dörtlü
2005
Bir grup astronot, maruz kaldıkları kozmik radyasyon sayesinde birbirinden farklı süper güçlere sahip olurlar ve bu güçleri, düşmanları Doktor Victor Von Doom'a karşı koymak için kullanmaya başlarlar.
Dadım Aşık
2007
Annie üniversiteyi bitirdikten sonra zengin bir ailenin çocuğuna dadılık yapmaya başlar. Annie, çocuğun annesinin isteklerini yerine getirmeye çalışsa da bu durum canını sıkmaya başlar. Ayrıca ailenin oturduğu yerden yeni biri ile tanışır ve zenginlerin dünyasında hiç beklemeyeceği olayları yaşamaya başlar.
Ölüm Hattı
2004
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini David R. Ellis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Hattı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0