up
ara
Rose Byrne

Rose Byrne

Gün Işığı
2007
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Dünya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gün Işığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
28 Hafta Sonra
2007
Ölümcül bir virüs olan rage virüsünün ortaya çıkmasından altı ay sonra bazı bölgeler karantinaya alınır ve insanlar o bölgelere yerleşmeye başlar. Ancak virüs, sanıldığının aksine tamamen yok olmamıştır. Aylar sonra birbirine kavuşan ailelerden biri büyük bir sır taşımaktadır.
Yıldız Savaşları Bölüm II: Klonlar'ın Saldırısı
2002
Anakin Skywalker 10 yıldır Padmé için yasak bir aşk beslemektedir. Bu sırada Obi-Wan Senatör'e karşı düzenlenen bir suikast girişimini araştırırken Jedi için oluşturulan bir gizli klon ordusunu keşfeder.
Hep Seni Aradım
2004
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Paul McGuigan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hep Seni Aradım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Marie Antoinette
2006
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, yönetmenliğini Sofia Coppola üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marie Antoinette isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Damages
2007
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Cinayet türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Damages isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Casanova
2005
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Casanova isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wildside
1997
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, 1997 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wildside isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0