up
ara
Nicolas Cage

Nicolas Cage

Next
2007
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Lee Tamahori üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Next isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Hazine: Sırlar Kitabı
2007
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Hazine: Sırlar Kitabı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Hazine
2004
Bir tarihçi olan Benjamin Franklin Gates kutsal bir hazineyi yağmacılardan önce bulmak zorundadır.
Yüz Yüze
1997
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
Savaş Tanrısı
2005
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Niccol üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Savaş Tanrısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0