up
ara
Ed Harris

Ed Harris

Kanun Benim
2008
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, yönetmenliğini Ed Harris üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanun Benim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beethoven'ı Anlamak
2007
Başrollünde oyuncu Diane Kruger yer aldığı, yönetmenliğini Agnieszka Holland üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beethoven'ı Anlamak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Hazine: Sırlar Kitabı
2007
Başrollünde oyuncu Nicolas Cage yer aldığı, yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Hazine: Sırlar Kitabı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Truman Show
1998
Truman, iyi bir işe ve eşe sahip şanslı bir adamdır. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün ölmüş olan babasını yolda görür. O günden sonra etrafını daha dikkatli gözlemleyen Truman, adada bir tuhaflık olduğunu fark eder ve yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar.
Kapıdaki Düşman
2001
Birçok cephede Nazilere karşı savaşı kaybeden Rusya ve Stalingrad'ta süren savaşın önemi ile iki keskin nişancının birbirleri ile düellosunu izleyeceğiz.
Westworld
2016
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film HBO türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede HBO, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Westworld isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0