up
ara
Bruce Willis

Bruce Willis

Hudson Hawk
1991
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Michael Lehmann üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hudson Hawk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zor Ölüm 4.0
2007
Başrollünde oyuncu Mary Elizabeth Winstead yer aldığı, yönetmenliğini Len Wiseman üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zor Ölüm 4.0 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Altıncı His
1999
Ölü insanların ruhlarıyla iletişime geçen bir çocuğun psikolojisini ve başından geçenleri anlatan bir film.
Ucuz Roman
1994
Bir kitap uyarlaması olan bu film, suç dünyasının en uçlarında yer alan insanları rastlantısal olarak bir araya getirir ve heyecanlı bir kovalama ortaya çıkar.
Günah Şehri
2005
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günah Şehri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mavi Ay
1985
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, 1985 yılı yapımı dizi film Dedektif türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dedektif, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mavi Ay isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Moonlighting
1989
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, 1989 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Moonlighting isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0