up
ara
Ryan Gosling

Ryan Gosling

Kayıp Nehir
2014
Başrollünde oyuncu Saoirse Ronan yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Gosling üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kayıp Nehir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cinayet Gecesi
2007
Başrollünde oyuncu Cliff Curtis yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Hoblit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinayet Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adım Adım Cinayet
2002
Başrollünde oyuncu Ryan Gosling yer aldığı, yönetmenliğini Barbet Schroeder üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adım Adım Cinayet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Unutulmaz Titanlar
2000
Başrollünde oyuncu Ryan Gosling yer aldığı, yönetmenliğini Boaz Yakin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unutulmaz Titanlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Not Defteri
2004
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
Sence kaç puan almalı?
9
2 oy
0