up
ara
Billy Burke

Billy Burke

Cinayet Gecesi
2007
Başrollünde oyuncu Cliff Curtis yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Hoblit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinayet Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevgi Ziyafeti
2007
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, yönetmenliğini Robert Benton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevgi Ziyafeti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ekip 49
2004
Başrollünde oyuncu Jay Hernandez yer aldığı, yönetmenliğini Jay Russell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ekip 49 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öldür.com
2008
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Hoblit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Öldür.com isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Örümceğin Maskesi
2001
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, yönetmenliğini Lee Tamahori üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Örümceğin Maskesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Party Of Five
1995
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, 1995 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Party Of Five isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zoo
2015
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zoo isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Revolution
2012
Dizi, yeryüzünde tüm elektrik kaynaklarının kesilmesi ve teknolojinin durması ile başlıyor ve aradan 15 yıl geçiyor. Bu süre içinde devletler çökmüş, hayat koşulları zorlaşmış ve şehirler doğa kanunlarına teslim olmuştur. Tüm bunların sebebini bilen ve her şeyi eski haline getirebilecek sadece bir kişi vardır; Ben Matheson.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0