up
ara
Luke Wilson

Luke Wilson

Bir Dalavere Öyküsü
2005
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Wilson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Dalavere Öyküsü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boş Oda
2007
Genç bir çift yolda kalınca buldukları ilk otelde kalmaya karar verirler. Ancak kaldıkları odanın kameralarla çevrili olduğunu ve korkunç bir filmin kurbanları olacaklarını fark ederler.
Çığlık 2
1997
Efsane devam ediyor. Bu seride Sidney ve Randy okullarına devam ederken Gale'in ise kitabı filme uyarlama yapılacaktır. Fakat bu sırada cinayetlerin tekrar başlamasıyla korku her yeri sarar.
Charlie'nin Melekleri
2000
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini McG üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Charlie'nin Melekleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3:10 Treni
2007
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Çete türünde izleyicisini bekliyor.Çete, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3:10 Treni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0