up
ara
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Aşk Diyarında
2007
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Jon Kasdan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Diyarında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Panik Odası
2002
Başrollünde oyuncu Kristen Stewart yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Hırsızlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Panik Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zathura: Bir Uzay Macerası
2005
Başrollünde oyuncu Josh Hutcherson yer aldığı, yönetmenliğini Jon Favreau üstlendiği film Uzay türünde izleyicisini bekliyor.Uzay, Oyun türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zathura: Bir Uzay Macerası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jumper
2008
Başrollünde oyuncu AnnaSophia Robb yer aldığı, yönetmenliğini Doug Liman üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jumper isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özgürlük Yolu
2007
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0