up
ara
Manu Bennett

Manu Bennett

Yaşamak için Öldür
2007
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, yönetmenliğini Scott Wiper üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaşamak için Öldür isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
30 Gün Gece
2007
Alaska'nın bir kasabasında her kış bir ay boyunca sadece gece yaşanır. Her yılın bu ayında karanlığı fırsat bilen vampirler ortaya çıkar ve kasaba sakinlerine dehşet anlar yaşatır.
Denizci
2006
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, yönetmenliğini John Bonito üstlendiği film Savaş türünde izleyicisini bekliyor.Savaş, Katil türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Denizci isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lantana
1970
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, yönetmenliğini Ray Lawrence üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lantana isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shadows From The Sky
2015
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, yönetmenliğini Rupert Wainwright üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shadows From The Sky isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: Gods Of The Arena
2011
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Amerikan türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Amerikan, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spartacus: Gods Of The Arena isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: Blood And Sand
2010
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
Spartacus: War of the Damned
2013
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spartacus: War of the Damned isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arrow
2012
Robin Hood'un modern bir versiyonu sayılabilecek dizide zengin bir adam olan Oliver Queen, bir deniz kazasında kaybolur ve 5 yıl sonra bir adada bulunur. Adada geçirdiği yıllardan sonra farklı birine dönüşen Oliver, Green Arrow kimliğine bürünerek günahlarının bedelini ödemek için suçlularla mücadele etmeye karar verir.
Bikie Wars: Brothers in Arms
2012
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bikie Wars: Brothers in Arms isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0