up
ara
Ioan Gruffudd

Ioan Gruffudd

Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi
2007
Başrollünde oyuncu Stan Lee yer aldığı, yönetmenliğini Tim Story üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik Dörtlü
2005
Bir grup astronot, maruz kaldıkları kozmik radyasyon sayesinde birbirinden farklı süper güçlere sahip olurlar ve bu güçleri, düşmanları Doktor Victor Von Doom'a karşı koymak için kullanmaya başlarlar.
Titanik
1997
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
Kral Arthur
2004
Huzurlu Roma topraklarına geri dönmeden önce son görevi olan Arthur ve yuvarlak masa şovalyeleri yaptıkları ile tarihin akışını değiştirecektir.
Kara Şahin Düştü
2001
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Şahin Düştü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hornblower
2004
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hornblower isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Forsyte Saga
2002
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Forsyte Saga isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ringer
2011
Başrollünde oyuncu Ioan Gruffudd yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ringer isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Forever
2014
İyi bir medikal müdettiş Olan Henry kimsenin bilmediği bir sırra sahiptir. Yaşı 200'dür ve ölümsüzdür. Tüm gizemini bir dedektif çözecek.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0