up
ara
Morgan Freeman

Morgan Freeman

Erkin Çoban

Erkin Çoban

@erkincoban

Allah (Tanrı) rollerinin Hollywood sinemasındaki kadrolu aktörüdür. Bir filimde Allah rolü varsa Morgan Freeman oynar.
Morgan Freeman
ünlüye 9 verdi
0 beğen · 0 yorum

@

Efsaneler efsanesi. Hiçbir şey yapmasına gerek yok, ortalıkta dolansa bile filme kalite katıyor.
Morgan Freeman
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Örgülü Kaktüs

Örgülü Kaktüs

@sadecesila

Morgan Freeman, Konya Çatalhöyük'te: İlk çiftçiler ilk inananlar mıydı ?
Amerikalı ünlü aktör ve çiftçi Morgan Freeman'ın Çatalhöyük'te geçtiğimiz yıl yaptığı çekimlerle ilgili olan bölüm, National Geographic kanalında yayınlandı. "İnancın Sırları" isimli program kapsamında, Freeman her bölümde, inançla ilgili büyük bir sorunun cevabını arıyor.

Kötülüğün kökeninden, ölümden sonra yaşama, yaratılış hikayelerinden, mucizelere kadar insanlığın bugüne kadar kendine sorduğu büyük soruların cevaplarının arandığı bu özel belgesel seride Morgan Freeman dünyanın pek çok farklı yerine giderek her inancı tarafsız bir bakış açısıyla inceliyor.

Freeman, 9 bin yıl yaşındaki Çatalhöyük'te çekilen bölümde, "Yerleşik çiftçi toplulukların doğuşu ile tek tanrılı dinlerin doğuşu bağlantılı mı ?.." sorusuna yanıt aradı.
Morgan Freeman
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Batman Başlıyor
2005
Ailesinin ölümünden sonra büyük bir mirasa konan Bruce Wayne adaletsizlikle savaşmak için bu servetini harcayacaktır. Son ve ileri teknoloji ile kendisine inanılmaz zırhlar ve araçlar ürettirecek ve Gotham şehrini koruyacaktır.
Milyonluk Bebek
2004
Başrollünde oyuncu Hilary Swank yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor.Spor, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Milyonluk Bebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Esaretin Bedeli
1994
Masum olduğunu iddia ettiği halde eşiyle sevgilisini öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılan Andy Dufrense'in umut etmekten vazgeçmeyişinin hikayesi anlatılıyor.
Yedi
1995
Başrollerini Brad Pitt ile Morgan Freeman'ın paylaştığı 1995 yapımı psikolojik gerilim filmi, kendisini yedi ölümcül günahı işleyenleri öldürmeye adamış olan bir seri katilin peşindeki iki dedektifin başından geçenleri anlatıyor.
Affedilmeyen
1992
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Clint Eastwood üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor.Western, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Affedilmeyen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Visions
1977
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, 1977 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Visions isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Civil War
1990
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, 1990 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Civil War isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Directors
1999
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Directors isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Freedom: A History Of Us
2003
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Freedom: A History Of Us isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
African American Lives
2006
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden African American Lives isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9.8
5 oy
0