up
ara
Morgan Freeman

Morgan Freeman

Erkin Çoban

Erkin Çoban

@erkincoban

Allah (Tanrı) rollerinin Hollywood sinemasındaki kadrolu aktörüdür. Bir filimde Allah rolü varsa Morgan Freeman oynar.
Morgan Freeman
ünlüye 9 verdi
beğen · 0 yorum

@

Efsaneler efsanesi. Hiçbir şey yapmasına gerek yok, ortalıkta dolansa bile filme kalite katıyor.
Morgan Freeman
ünlüye puan vermedi
beğen · 0 yorum
Örgülü Kaktüs

Örgülü Kaktüs

@sadecesila

Morgan Freeman, Konya Çatalhöyük'te: İlk çiftçiler ilk inananlar mıydı ?
Amerikalı ünlü aktör ve çiftçi Morgan Freeman'ın Çatalhöyük'te geçtiğimiz yıl yaptığı çekimlerle ilgili olan bölüm, National Geographic kanalında yayınlandı. "İnancın Sırları" isimli program kapsamında, Freeman her bölümde, inançla ilgili büyük bir sorunun cevabını arıyor.

Kötülüğün kökeninden, ölümden sonra yaşama, yaratılış hikayelerinden, mucizelere kadar insanlığın bugüne kadar kendine sorduğu büyük soruların cevaplarının arandığı bu özel belgesel seride Morgan Freeman dünyanın pek çok farklı yerine giderek her inancı tarafsız bir bakış açısıyla inceliyor.

Freeman, 9 bin yıl yaşındaki Çatalhöyük'te çekilen bölümde, "Yerleşik çiftçi toplulukların doğuşu ile tek tanrılı dinlerin doğuşu bağlantılı mı ?.." sorusuna yanıt aradı.
Morgan Freeman
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Batman Başlıyor
2005
Ailesinin ölümünden sonra büyük bir mirasa konan Bruce Wayne adaletsizlikle savaşmak için bu servetini harcayacaktır. Son ve ileri teknoloji ile kendisine inanılmaz zırhlar ve araçlar ürettirecek ve Gotham şehrini koruyacaktır.
Esaretin Bedeli
1994
Masum olduğunu iddia ettiği halde eşiyle sevgilisini öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılan Andy Dufrense'in umut etmekten vazgeçmeyişinin hikayesi anlatılıyor.
Yedi
1995
Başrollerini Brad Pitt ile Morgan Freeman'ın paylaştığı 1995 yapımı psikolojik gerilim filmi, kendisini yedi ölümcül günahı işleyenleri öldürmeye adamış olan bir seri katilin peşindeki iki dedektifin başından geçenleri anlatıyor.
Sence kaç puan almalı?
9.8
6 oy
0