up
ara
Jonah Hill

Jonah Hill

Aman Tanrım
2003
Bruce Nolan, işlerinin yolunda gitmemesi üzerine Tanrı'ya isyan etmeye başlar. Bu sırada hiç beklemediği bir şey olur. Tanrı, bir anda karşısına çıkarak ona dünyayı idare etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu göstermek için bir ders vermeye karar verir.
Kaza Kurşunu
2007
Başrollünde oyuncu Jonah Hill yer aldığı, yönetmenliğini Judd Apatow üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaza Kurşunu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çok Fena
2007
Başrollünde oyuncu Jonah Hill yer aldığı, yönetmenliğini Greg Mottola üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çok Fena isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayali Üniversite
2006
Başrollünde oyuncu Justin Long yer aldığı, yönetmenliğini Steve Pink üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayali Üniversite isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
40 Yıllık Bekar
2005
Başrollünde oyuncu Steve Carell yer aldığı, yönetmenliğini Judd Apatow üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 40 Yıllık Bekar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Reddetmek Reddi: Kabul Edilen
2006
Başrollünde oyuncu Justin Long yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reddetmek Reddi: Kabul Edilen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0